עבירות מין

עבירות מין וייצוג משפטי

במסגרת המגוון הגדול מאד של עבירות אשר נכנסות לקטגוריה של עבירות פליליות בחרנו לדון הפעם בסוגיה של עבירות מין. יש לדעת, כי עברות מין הן עבירות פליליות שבגינן מועמד האדם על ידי המדינה למשפט. רבים נוטים לחשוב כי עבירות מין הן דבר חד וחלק או שהם מייחסים עבירות מין לידוענים אשר תפסים ומואשמים בבתי משפט כפי שראינו בשנים האחרונות במיוחד במדינת ישראל. אבל מסתבר כי עבירות מין הן התחום האפור ביותר בתחום הפלילי וגם לאחר עשרות שנים של ייצוג נאשמים לא יוכל עורך דין המומחה בתחום לדעת כיצד יסתיים כל מקרה לגופו, ולכן חשוב מאד לתת את הטיפול רק בידיים של עו"ד מנוסה.

עורך דין של עבירות מין

עורך דין של עבירות מין חייב להכיר את החוק בתחום זה לפרטיו. חשוב לדעת כי רוב הלקוחות של עורך דין בתחום עבירות מין אינם פושעי מין סדרתיים ולא אנשי ציבור ידועים אלא אנשים מן השורה שחשודים בביצוע עבירות מין שברוב המקרים אינם יודעים כלל במה מדובר וכיצד הגיעו לפיתחם האשמות שכאלה. מדובר באנשי משפחה, אנשים בעלי קריירה או עובדים פשוטים שבוקר אחד מצאו את  עצמם  מעורבים בפרשה בלתי מובנת.

עבירות מין – התנהלות ראשונית

לא בכל חקירה של המשטרה בנוגע עם עבירות מין יש מן האמת. במקרים רבים מדובר בחשדות בלבד, אבל אדם שמוזמן לתשאול במשטרה בעניין עבירות מין חייב להגיע עם עורך דין כדי שהדברים לא יתפתחו מעבר לתשאול ראשוני זה. על המשטרה חל החוק לברר את התלונה לעומק מכיוון שלעיתים קרובות מדובר בחשד בלבד או בנסיון להפללה או שמדובר במקרה שהוצא מהקשרו.

עבירות מין – רק עם עורך דין

אם אתם מעורבים בחשדות לעבירות מין אל תצאו מהבית ללא עורך דין המתמחה בתחום זה. עורך דין לענייני עבירות מין יוכל להבין במהירות את מהות התלונה ומתוך נסיונו להחליט על דרך פעולה רצוייה על מנת למזער כל נזק אפשרי. המשימה היא לסיים את החשד הראשוני ללא כל השלכות נוספות

This entry was posted in משפטים. Bookmark the permalink.