עומר שושני

עומר שושני – מייזם אקסטרים

עומר שושני הוא האבא האמיתי של מיזם אקסטרים, מיזם הטרקטורונים החדשני שהפך את הטיולים בערבה ובאיזור אילת לטרנד של ממש. בתחילה, החל המיזם בשיתוף חברת "רזגל" טרקטורונים וישראייר, אלא שכיום המיזם התקדם ופועל עם חברות אחרות בתחום, בשיתוף ישראייר ומלון הרודס כמובן. העיקרון הבסיסי של המיזם חייב להישמר: השילוב המנצח בין חופשה מפנקת לבין חווית אקסטרים בלתי אמצעית באמצע המדבר ועם אווירה יוקרתית.

מה כולל המיזם?

מיזם אקסטרים מביא את הנופשים השונים אל הערבה אל טיול טרקטורונים מתגלגל שמגיע בסופו עד אילת אל חופשה אמיתית. במהלך הדרך, המטיילים זוכים להדרכות ברמה הגבוהה ביותר, טיול עם נופים מדהימים של הערבה וגבול ישראל-מצרים, אוכל גורמה, אוכלוסיה איכותית ונהדרת לטייל איתה וכמובן האתגר של הנסיעה בשטח. עומר שושני ויועצי הטיולים בחרו עבור המטיילים מסלול עוצר נשימה, מסלול שהוא מצד אחד מאתגר ומצד שני אפשרי לכל אחד.

נופי המדבר הרומנטיים

יש משהו בנופים הפסטורליים של המדבר שהופך את החופשה לחופשה אמיתית ומאפשר לנו להתנתק באמת מהמציאות היומיומית הלוחצת, וזו הגאונות של המיזם של עומר שושני. במקום להגיע קודם כל לאילת, אל הבלגן והבריכה – קודם כל יוצאים אל המדבר. יש במדבר שקט שמרגיע את הנשמה ומרגיע את הלב. הטיול מאפשר לנו להרגיש שאנחנו באמת בחופשה.

רייזרים

עומר שושני בחר בצדק להתשמש ברייזרים של פולריס. טרקטורון מסוג רייזר הוא כלי יוצא דופן. מצד אחד, מדובר בכלי חזק ואגרסיבי עם עבירות בשטח ויכולת האצה מרשימה ביותר. מצד שני מדובר בכלי שקל מאד לתפעל. אפילו ההגה הוא עגול, ממש כמו אוטו צעצוע. עבור זוגות שמחפשים ריגוש רומנטי מדובר בחוויה יוצאת דופן, שכן אפשר להתחלף בנהיגה ולהנות באמת מאתגר משותף.

מי מגיע אל הטיולים של עומר שושני?

זו אולי נקודת החוזקה הראשית במיזם של עומר שושני. בשל האופי היוקרתי של המיזם, מגיעים אליו רק אנשים עם תשוקה לטיולים, אנשים איכותיים ומעניינים. הרי בסופו של דבר האנשים, ההומור והמכנה המשותף בין האנשים הוא שהופך את הטיול לחוויה יוצאת דופן. מן הבחינה הזו, מיזם אקסטרים של עומר שושני הוא המפגש החברתי המהנה ביותר בו תיתקלו בטיולים מסוג זה.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.