עופרים

ברוכים הבאים לחלום שלכם

הגעתם לרגע המרגש בחייכם, אותו תזכרו לכל חייכם ובוודאי חשוב לכם שהזיכרון הזה יתקיים בדרך הטובה ביותר, תרצו לממש את חלומכם בצורה הקסומה ביותר ובדיוק איך שחשבתם שזה יצא לפועל. כל שנותר לכם לעשות, זה לבחור את הבחירה הנכונה והיחידה עבורכם – בעופרים החלום מתגשם, הגעתם למקום הנכון, פה תוכלו לקבל את כל מה שביקשתם ועוד הרבה יותר.

אהבה

במקום הטבעי הזה מסתתר משהו קסום, בעיצוב האלגנטי והעדין מביע המקום את האהבה הטמונה בו. התחושות הנעימות והשלווה המגיעה מהמקום ומאופיו הקסום נותנים לאורחים ולחוגגים רגעים של שמחה ואהבה. עופרים מעניק אושר גדול והנאה צרופה לכל החוגגים בו.

נוסטלגיה

האירועים בעופרים נותנים תחושה של זכרונות; העיצוב, הקישוט והאבזור בו משתמשים בגן האירועים, נותנים אווירה של פעם עם מתיקות משלה. המחשבה מאחורי הנוסטלגיה מביאה לידי ביטוי את משמעות העבר של עופרים – בחפצים הפזורים ברחבי הגן ובמבנה המקום.

טבע

עופרים ממוקם באזור שקט בדרום הארץ, כאן הטבע מעניק את כל הטוב שבו לאירוע. הגנים בנויים כך שהטבע מעניק להם יופי מיוחד במינו, השילוב של הבנייה העדינה והפשוטה עם הצמחייה והמרחבים מספקים את החום וההרמוניה שניתן להרגיש כשנכנסים למקום.

מקום עם עבר

 מקימי עופרים הקימו את המקום על השדות של סבם ובהשראת השירה והשמחה של סבתם. המקימים רצו לבנות מקום שמפיץ שמחה ואושר לכל הבאים לתוכו. הגן נותן תחושה קסומה ומחבקת, חברותית ואוהבת, כאשר ברקע צלילים קסומים, צהלה וצחוק. פה תוכלו להיות בטוחים שלשמחה וההנאה שלכם דואגים כבר שנים, מקום עם ניסיון, מקצועיות, מיומנות והרבה אהבה.

 

This entry was posted in אירועים. Bookmark the permalink.