עמדות מולטימדיה

כמעט בכל אירוע היום קיים צורך באטרקציות שונות ומגוונות. בין אם מדובר בחתונה ובין אם זו מסיבת בריתה, עורכי האירוע דואגים להזמין אטרקציות כדי לשמח את האורחים. אפשר להזמין אטרקציה אחת אך רצוי כמה, שכן רצוי להיות מקורי ומרשים מכולם.

טרקציות מגדירות את האירוע ומבדילות בין עוד מפגש בנאלי לבין שמחה בלתי נשכחת. לא מעט אנשים מתאמצים ומשקיעים ביצירת אירועים מדהימים ומרשימים אך אינם מבינים שהאטרקציות הן אלה שהופכות את האירוע שלהם לאיכותי או גרוע. בדיוק בגלל זה עולם האירועים מציע לנו עולם כמעט אינסופי של הפעלות, פעילויות ואטרקציות המתאימות לפי סוגי האירועים.

ישנן גם אטרקציות אוניברסאליות שיתקבלו בברכה בכל גיל ובכל מקום בארץ. עמדות מולטימדיה, למשל, הן מאוד אהובות גם בחתונות וגם בבר או בת מצווה וישנן סוגים רבים של עמדות מולטימדיה: עמדת די ג'יי מתקדמת, משחק פינג פונג וירטואלי, סימולטורים של להקות, זמרים ושל משחקי ספורט, רקדנים, משחקים עם דמויות מצוירות (קונגפו פאנדה, מדגסקר, רטטוי, באט-מן) ועוד ועוד. קבלו כמה משחקים פופולאריים במיוחד.

עמדות מולטימדיה – עמדת סוני PS3

עמדת סוני 3 נחשבת לאטרקציה הפופולארית מכולן, האהובה גם על ילדים, גם על ילדות וגם על מבוגרים. היא האטרקציה הוותיקה מכל שאר עמדות המולטימדיה החדשות אך היא עדיין שומרת על מעריציה. עמדת סוני 3 זוהי עמדה הכוללת מגוון רב של משחקים: משחקי ספורט, משחקי לחימה, משחקי הרפתקה, התקפה אווירית, גיבורי על, ערפדים, X מן ועוד.

עמדות מולטימדיה – עמדת WII

עמדות מולטימדיה מציעות גם עמדות WII. אלה הן עמדות המאובזרות עם שני שלטים, הגה, עמדת ה- WII. המשחקים הם מגוונים ומתאימים לכל הגילאים, גם לבנות וגם לבנים: משחקי טניס, גיטרה, משחקי מחשבה, פתירת פאזלים, חידות, ריקודים, אירובי, שירה, משחקי הלו קיטי, מרוץ מכוניות, מרוץ טרקטורונים, משחקים המבוססים על סרטי אנימציה (שרק, מדגסקר, ספיידר-מן) ועוד.

עמדות מולטימדיה – XBOX

עמדות XBOX גם הן זוכות לביקושים לא קטנים. הן מאובזרות בשני שלטים ומעניקים למשחקים בהם חוויה בלתי רגילה. אך גם קיימת אפשרות להפעיל את הקונסולה בעזרת תנועות גוף ופקודות קוליות בצורה קלה ופשוטה ביותר. מה שטוב שאפשר לשחק עם קבוצת ילדים או מבוגרים וכולם ייהנו בגדול. מבחר המשחקים הוא עצום: משחקי כדורגל, טניס, כדורסל, ריקודים, שירים, משחקים המבוססים על גיבורים מצוירים (באט-מן, רטטוי, מדגסקר, קונג-פו פנדה) ועוד.

This entry was posted in אטרקציות. Bookmark the permalink.