עצמאי שכיר

מיהו עצמאי שכיר?

כיום רוב העובדים בישראל הם שכירים, משהו כמו 85% משוק העבודה. אבל מה לעשות שההוצאות החודשיות שלנו רק עולות ועולות… שכירים רבים מוצאים את עצמם חייבים להשלים הכנסה ולעבוד בתור עצמאים. עצמאי שכיר הוא כל אחד שמצד אחד עובד בצורה מסודרת בתור שכיר, ומצד שני משלים הכנסה בתור עצמאי. לאחרונה, הושקו מספר שירותי יעילים במיוחד עבור עצמאי שכיר.

השירות שכל עצמאי שכיר צריך להכיר

ישנו שירות פיננסי פופולארי במיוחד, שכל עצמאי שכיר צריך להכיר: "חשבונית לשכיר". מהיום כבר לא צריך לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי כדי לעבוד בתור עצמאי. ישנן חברות שמוציאות עבורכם חשבוניות וחוסכות לכם את כל הבירוקרטיה מול רשויות המיסים. עשרות אלפי שכירים משתמשים בשירות הזה, שמוכיח את עצמו כנוח למדי.

החיסכון כולו שלכם (חיסכון של זמן וכסף)

קודם כל, השירות חוסך לכם כסף. עצמאי שכיר שעובד דרך שירות חשבונית לשכיר חוסך הוצאות של הנהלת חשבונות, רו"ח, הצהרות הון וכו'. החיסכון הכספי יכול להגיע ל-3000 ש"ח בשנה (כן, מה שאתם שומעים). מעבר לכך, השירות חוסך לכל עצמאי שכיר הרבה זמן מיותר. לא צריך לפתוח תיק, לא צריך לנהל ספרי חשבונות ולא צריך להתעסק בכל הבירוקרטיה הממשלתית.

עצמאי שכיר עובד בראש שקט – הכל חוקי

אם היה לכם ספק כלשהו, מדובר בשירות חוקי לחלוטין. החברות שמספקות את השירות פועלות כבר שנים ארוכות בפיקוח רואי חשבון. מדובר בשירות פופולארי וישנם עשרות אלפי שכירים שנהנים ממנו.

איך זה עובד בגדול?

בגדול, החברה שאתם עובדים איתה הופכת לחברת התפעול שלכם ומוציאה עבורכם חשבוניות (על שמה) מתי שאתם רוצים. הלקוח שלכם מעביר את התשלום אל החברה שאיתה אתם עובדים, והחברה מעבירה אליכם את הכסף כעבור 24 שעות, עם תלוש משכורת מסודר. כלומר אתם עובדים בתור עצמאים ונהנים מכל היתרונות של שכירים.

עצמאי שכיר – למה אתה צריך לשים לב!

החברות השונות שמספקות את שירות "חשבונית לשכיר" נבדלות בעיקר ברמת השירות שהן מספקות. בחברות מסוימות אין מענה טלפוני, וזה עשוי להקשות מאד על העבודה. אנו ממליצים לכם לעבוד רק עם חברה רצינית שמציעה מענה טלפוני מסודר עד שעות הערב. עצמאי שכיר חייב לעבוד עם חברה יעילה שמספקת שירות טוב.

This entry was posted in לימודי שוק ההון ופיננסים. Bookmark the permalink.