פסנתר חשמלי

פסנתר חשמלי

פסנתר חשמלי הוא פסנתר אשר מתחבר לחשמל. הפסנתר החשמלי הוא קומפקטי לעומת פסנתר רגיל (ובוודאי קטן בהרבה מפסנתר כנף) וניתן לנייד אותו ממקום למקום. הסאונד אותו מעניק פסנתר חשמלי הוא סאונד של פסנתר רגיל וניתן לבחור את הסאונד המועדף עליכם לפני שתבחרו איזה פסנתר לרכוש.

ניידות

נגני פסנתר מקצועיים אשר מופיעים במקומות שונים כמו למשל אולמות או מסעדות, לא יכולים לסמוך על כך שיהיה פסנתר מכוון בכל מקום שינגנו בו ולכן ההשקעה ברכישת פסנתר חשמלי היא השקעה משתלמת במיוחד. גם במקרה ויש פסנתר במקום בו צפוי הנגן לנגן, אין זה אומר שהוא יהיה מכוון כראוי. אף נגן פסנתר מקצועי לא יכול להרשות לעצמו שהפסנתר עליו הוא מנגן יזייף או לא יהיה מכוון כראוי. הפסנתר החשמלי פותר את הבעיה הזו עבור נגנים רבים.

נשמע כמו פסנתר ומרגיש כמו פסנתר

שלא כמו אורגן (או אורגנית), פסנתר חשמלי נשמע כמו פסנתר ומרגיש כמו פסנתר. הפסנתר מביא עימו סאונד התואם את הפסנתר במקורי עליו ניגן נגן הפסנתר והוא נותן תחושה של פסנתר אמיתי כיוון שהקלידים שלו רכים ומסיבים כמו של פסנתר אמיתי. המשמעות היא שמי שמנגן על פסנתר חשמלי מקבל למעשה חוויה מושלמת של נגינה על פסנתר אמיתי.

מעבר לפסנתר "רגיל"

אם ילדכם בתחילת לימודי הפסנתר שלו, בוודאי לא תרצו למהר להכניס פסנתר לבית. הפסנתר הוא לא רק כלי נגינה אלא ריהוט מסיבי שיש להתייחס אליו בעדינות. רבים מההורים מעדיפים לרכוש בתחילת הדרך את הפסנתר החשמלי במקום להכניס לבית פסנתר רגיל. הלימוד על הפסנתר החשמלי מכין לנגינה על פסנתר רגיל ואין מה לדאוג ממעבר בין הפסנתר הזה לפסנתר אחר בשלב מאוחר יותר כיוון שהוא דומה במדויק לנגינה רגילה.

This entry was posted in כלי נגינה. Bookmark the permalink.