פסנתר יפני

פסנתר יפני – מדויק, אמין ועמיד ואיכותי

בחירת פסנתר אינה משימה פשוטה. עלות של פסנתרים חדשים מתחילה בסביבות עשרת אלפים שקלים ויכולה להגיע למאות אלפי שקלים. אם אתם מחפשים פסנתר לילד שרק מתחיל ללמוד התייעצו עם מורה הנגינה או אם אנשי מקצוע מהתחום כדי לקבל את האיכות הטובה ביותר במחיר הסביר ביותר לשלב זה. כל זאת משום שאף פעם אין לדעת האם הילד יתמיד בנגינה או שיראה בשיעורים אלה התנסות ולא יותר. אחד הפסנתרים המתאימים ביותר לתקופת נגינה זו הוא פסנתר יפני.

למה פסנתר יפני?

פסנתר יפני מיוצר אמנם ביצור המוני (לא ידני) אך הוא נחשב למאד מדויק, אמין ובמחיר סביר. שני הפסנתרים המובילים מיפן הם YAMAHA ו KAWAI והם נחשבים למאד אמינים ומדויקים. בשנים האחרונות העבירה חברת ימאהה חלק מיצור הפסנתרים שלה לאינדונזיה על מנת להוזיל עלויות, ולא נראה כי משהו נפגם בפסנתרים אלה. הידע הוא ידע יפני והטכנולוגיה היא יפנית כך שגם פסנתר יפני המיוצר במדינה זו יהיה אמין ומדויק באותה מידה. בכל מקרה, לפני רכישת פסנתר יפני ממדינה זו מומלץ לבדוק אותו ולקבל עליו המלצות מאנשים שכבר ניסו את הדגם המוצע לכם.

לבדוק את הצליל

כאשר בוחנים פסנתר לפני רכישה הדבר החשוב ביותר אחרי בדיקת האיכות הטכנית שלו הוא הצליל. פסנתר יפני הוא בעל צליל שונה מפסנתר לא יפני וגם בקרב היצרנים היפנים השונים יש הבדלים בצליל. רוב הנגנים מעדיפים את הצליל של פסנתר יפני מתוצרת YAMAHA או KAWAI אבל גם פסנתרים מחברת TOYO או ATLAS נחשבים לטובים ויש לבחון גם את הצליל שלהם לפני הרכישה. גם בין הסדרות השונות של היצרים יש הבדלי צליל וחשוב לבחון זאת לפני שמוציאים את הכסף.

 

This entry was posted in כלי נגינה. Bookmark the permalink.