צימרים יוקרתיים

תחרות בין צימרים יוקרתיים

החלום הישראלי לחופשה מושלמת או לירח דבש הוא סוף שבוע מפנק או כמה ימים שלמים בצימר יוקרתי ומפנק, המקסימום שאנשים רוצים לעשות בחופשה מסוג זה הוא לטייל מעט, לאכול טוב ולנוח הרבה וכדי שהחוויה תהיה מושלמת הם בוחרים בצימר יוקרתי.

צימרים יוקרתיים יש כיום בכל פינה בצפון, בעלי צימרים יודעים שכדי למשוך קהל לקוחות עליהם להשקיע מאמצים רבים וזאת משום שכיום יש אלפי צימרים מהם ניתן לבחור ולכל אחד מהם הייחודיות והקסם האישי שלו.

המאמצים באים לידי ביטוי בכול, אם פעם צימר יוקרתי היה ארבע קירות וטלוויזיה הרי שהיום התמונה שונה לחלוטין, צימרים יוקרתיים הם צימרים עם בריכה, ג'קוזי אישי בתוך החדר, שירותי אוכל, יין, מיטות מפוארות וגדולות, בידוד מוחלט ואי צמידות לצימרים אחרים, נוף ייחודי, עיצוב יוקרתי ועוד.

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים למשפחה עם ילדים

יוקרה לא מכוונת רק לזוגות שרוצים לנפוש יחד אלא למשפחה שלמה, כיום יש צימרים יוקרתיים למשפחה ואף מתחמי צימרים לכמה משפחות בהן יכולות כמה משפחות של חברים לנפוש יחד.

בדרך כלל מדובר על כמה בקתות או על קומפלקס של חדרים בנויים סביב בריכה גדולה, סביב הבריכה יהיו צעצועים ומתקני ילדים ושולחנות כדי שניתן יהיה לאכול בחוץ.

אם החלטתם ללכת עם המשפחה או עם חברים לצימרים יוקרתיים וברצונכם לטייל בסביבת הצימר ולקחת את הילדים לאטרקציות שונות בסביבה רצוי שתוודאו היטב האם הצימר יושב במיקום נוח מבחינת אותן אטרקציות כדי שלא תבלו שעות רבות בנסיעה אליהן.

כיצד יש לבחור צימרים יוקרתיים ?

כשאתם בוחרים בין צימרים יוקרתיים חשוב שקודם כל תגדירו לעצמכם באיזה סביבה אתם מעוניינים לשהות בחופשה שלהם, האם אתם מעוניינים באזור הצפון, העמקים, הגליל, הגולן או המדבר ? אחרי שתבחרו אזור תוכלו להתחיל ולחפש צימר שתואם את ציפיותיכם ואת התקציב שלכם.

כשאתם בוחרים צימר יוקרתי רצוי שתבינו שכמה שהצימר יהיה יותר יוקרתי כך הוא יהיה יותר יקר, רצוי שתבחרו צימר על פי הצרכים שלכם, זאת אומרת שאם חשוב לכם שתהיה טלוויזיה בחדר עם כבלים ודי וי די אל תוותרו על העניין אך אם לא רצוי שתחפשו צימר בלי טלוויזיה שכן הוא יכול להיות זול בהרבה.

ארוחת הבוקר היא מרכיב חשוב בצימר, בררו האם היא כלולה במסגרת התשלום ואם לא כמה היא עולה, אם ברצונכם לאכול בצימר בררו מראש האם יש לכם מיקרוגל, טוסטר אובן ומקרר קטן בהם ניתן לעשות שימוש.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.