צמחים למשרד

אין כל צל של ספק כי כיום רבים מהגופים העסקיים רוצים ליצור במשרדם אווירה ביתית, נעימה ותומכת, ועל כן נוהגים לקשט את המקום באמצעות צמחים למשרד אשר משמשים תפאורה נפלאה ותורמים מאד לעיצוב המתחם ולתחושה בו. כדי ליצור סביבה ירוקה, עסקית תומכת ולאפשר לעובדים להגיע להישגים וגם לקשט את המשרד נהוג לרכוש צמחייה מלאכותית. יש לציין את העובדה, כי צמחייה זו מבודדת את הרעש במשרד ועל ידי כך מופחתים כאבי הראש של העובדים והם פחות עייפים, ולא פחות חשובים מהם אלה הלקוחות אשר מגיעים אל המשרד מעת לעת.

 לקוחות מרוצים

אם כן, נראה כי צמחים למשרד לא רק שיוצרים סביבה תומכת לעובדים, אלא אף תורמים לריצוי הלקוחות. כלומר, לקוחות המגיעים למקום ורואים צמחים במשרד, אפשר שגישתם לעסק תהיה שונה בתת המודע ויהיה קל להם יותר להביע את שביעות רצונם מתפקוד המשרד בשל האווירה הנעימה שבמקום.

 אווירה ירוקה ונעימה ביותר

צמחים למשרד מקשטים את המקום ונותנים לו נופח ירוק בפינות השונות אשר תורם מטבע הדברים לאווירה רגועה וריחנית. למשל, צמח הסנסיווריה הוא צמח מטהר אוויר, עמיד, דורש מעט טיפול ומתאים מאד ביופיו למשרדים יוקרתיים ומודרניים. צמח זה בריאותי ומועיל להרגשה טובה ולמיקוד. לעומת זאת, ישנם בעלי עסקים שאינם מוכנים להכניס צמחים למשרד מכיוון שהם מביאים מזיקים, מלכלכים וזקוקים לטיפול שוטף ולכן הפיתרון האידיאלי לכך הוא צמחייה מלאכותית.

 צמחייה מלאכותית

צמחים למשרד מלאכותיים הם פיתרון ירוק למי שאינו אוהב את הירוק הטבעי או לא מעוניין "ללכלך" את משרדו. צמחייה מלאכותית אינה דורשת טיפול, היא נראית אמיתית ולעיתים קשה להבדיל בינה לבין הצמחייה הטבעית. צמחים למשרד מלאכותיים פופולאריים במשרדים הם: צמחים מטפסים, עלים בגוונים שונים ומרגניות. ישנם אף משרדים שיעדיפו צמחים למשרד מבד, משי או פלסטיק. בנוסף, הצמחייה המלאכותית מתאימה לאנשים אלרגיים לפריחה מסוימת אך אוהבי טבע. כמו כן צמחים למשרד מלאכותיים אינם מזמנים מזיקים, הם אינם נובלים, הם מקשטים את המשרד ותורמים לאווירה סביבתית תומכת ונעימה.

 

 

This entry was posted in המגזר העסקי. Bookmark the permalink.