קורס טארוט

קלפי טארוט הינם 78 קלפים שיועדו בתחילה למשחק אך במהלך השנים אנשים החלו לעשות בהם שימוש כדי לחזות את העתיד ולנתח את החיים בהווה. הקלפים מלמדים אותנו להביט פנימה אל חיינו ובהם חוקים שונים אשר מחברים בין הגוף והנפש.

קורס טארוט הוא קורס בו מתרגמים את המיתוסים השונים אשר מופיעים על הקלפים וכיצד ניתן להתאים אותם לדפוסי חיינו היום יומיים. מדובר על פילוסופיה אשר מלמדת אותנו להביט על חיינו ועל החלקים השונים אשר מרכיבים את חיינו. כי לקרוא בקלפים אלו לא צריך להיות מתקשר או בעל כוחות מיוחדים, צריך רק להכיר את השפה של הקלפים ולרצות לעזור לעצמך ולאחרים באמצעותם.

מה לומדים במסגרת קורס טארוט ?

במסגרת קורס טארוט למדים על הקלפים מנקודת מבט מעשית ותוך דגש על ההיגיון שעומד מאחורי החוקים השונים של ייצוג הקלפים. כמובן שהקורס אינו פוסח על הלומד אותו באופן אישי וכאן יכול כל אחת ואחת מהלומדים להכיר את עצמו לעומק באמצעות הקלפים ולהיווכח עד כמה הם מדויקים.

בנוסף, בקורס למדים על החוקים השונים אשר מחברים בין עשייה, התפתחות רוחנית והרוח ובכל מסגרת קורס הדבר נעשה מתוך ניסיונו של כל מרצה ומתוך ההיכרות האישית שלו בתחום. מדובר על חומר עיוני וחומר מעשי וכמובן שהקורס כולל גם הרבה תרגול מעשי ושיתוף בין המשתתפים השונים.

למי קורס טארוט מתאים ומדוע הוא מומלץ ?

קורס טארוט מתאים לאנשים שמעוניינים ללמוד על עצמם ולסייע לאחרים מנקודת מבט רוחנית. אין שום צורך בניסיון קודם או בהיכרות את התחום כדי להתחיל וללמוד אותו ולמעשה ניתן לראות מגוון רחב במיוחד של אנשים אשר באים ללמוד אותו.

הקורס מומלץ משום שהוא יכול לטוות לאנשים דרך מעניינת לעולם הרוחניות. כמובן שהוא יכול לסייע לכל אחד ואחת בחיי היום יום שלהם, אך הוא יכול לפתוח להם צוהר לעזרה לזולת ואף לתעסוקה בתחום בעתיד.

כיצד יש לבחור קורס טארוט ?

בחירת קורס טארוט צריכה להתבצע לאחר בירור על התחום. כדאי ללמוד מעט מיהן הנפשות הפועלות בתחום ולמי יש מוניטין טוב. בחרו קורס מצומצם שכן העבודה במסגרת קטנה יכולה לסייע רבות לתהליך הלימודים. בדרך כלל יהיו בקורס עד עשרה תלמידים ואין ספק כי זהו המספר האידיאלי.

אין תעודה בסיום קורס טארוט בדרך כלל וזאת משום שלא מדובר במקצוע, למרות שרבים הצליחו להפוך את התחום למקצוע. בתחום זה כמו בתחומים רבים אחרים הניסיון והתרגול עושה את שלו ומי שיהיה טוב בקריאת קלפי טארוט יכול להצליח בתחום באופן מקצועי.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.