קורס פוטושופ

תכני הלימוד של קורס פוטושופ

קורס פוטושופ מלמד כיצד משתמשים בתוכנה הגרפית הנפוצה בעולם. הקורס משלב בין ידע תיאורטי מעמיק לבין תרגול מעשי והוא מועבר על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. תכני הלימוד של הקורס מחולקים למספר נושאים בולטים. בחלק הראשון לומדים הסטודנטים על מושגי יסוד ומתנסים בצעדים ראשונים בתוכנה. החלק הזה כולל לדוגמא הקניית ידע תיאורטי על מושגי יסוד בעיבוד דיגיטלי של תמונה, התייחסות לממשק התוכנה, שיעורים על חלון השכבות ומתן כלים ושיטות ריטוש בתמונה. בחלק הראשון של קורס פוטושופ גם לומדים על כלי העט, חלון המסלולים ושיטות שילוב ושימוש במסיכות.

החלק השני של קורס פוטושופ עוסק בעריכת מלל ושכבות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, פוטושופ היא לא רק תוכנה לעיבוד גרפי וניתן לנצל את הפונקציות שלה גם לטובת הוספת טקסט. בחלק השני של הקורס לומדים על נושאים כמו הוספת מלל לתמונה, פעולות שינוי בתמונה קיימת, שכבות מילוי ושכבות מעבר, שכבות וקטוריות וכמובן הוספת אפקטים לכל שכבה.

עריכת צבע וטכניקות מתקדמות

בחלק השלישי לומדים הסטודנטים של קורס פוטושופ על עריכת צבע. החלק הזה מתחיל עם מושגי יסוד בעריכת צבע ופקודות בסיסיות בתוכנת פוטושופ. הוא ממשיך עם עריכת בהירות, כהות וניגודיות ועם תיקון איזון לבן, שימוש בשכבת התאמה וצביעת התמונה או החלפת צבע וגוונים. את החלק הזה מתרגלים רבות בכיתה ומחוץ לשעות הלימודים.

החלק הרביעי של קורס פוטושופ מבטיח השתלבות מהירה בעולם העיצוב. זהו החלק העוסק בטכניקות מתקדמות של תוכנת פוטושופ ובו לומדים על שימוש מושכל בפילטרים, צריבות, חידוד מול טשטוש, ניהול תמונות ולבסוף שמירה וייצוא של קבצים. החלק הזה מסכם את הקורס ומספק את כל הידע הדרוש לשימוש בתוכנה.

This entry was posted in צילום. Bookmark the permalink.