קורס GMAT מומלץ

יש הרבה פרמטרים שיקבעו מהו קורס GMAT מומלץ. יכול להיות שהוא מומלץ בעיקר למי שגר אליו קרוב, יכול להיות שהוא מומלץ לאלו שעברו את הקורס כבר פעם אחת ואולי בכלל למי שיכול ללמוד יותר באופן עצמאי. הנה כמה דברים שחשוב לדעת לגבי קורס ההכנה החשוב הזה.

עד כמה הקורס אישי?

קורס GMAT יכול להיות קורס נהדר שיעשה עליכם רושם טוב רק מהמקום שבו הוא מועבר, אך עד שלא תראו את הכיתות עצמן לא באמת תדעו עד כמה הוא מומלץ. הסיבה לכך היא שקורס GMAT מומלץ הוא קורס שהחניכה בו היא כמה שיותר אישית וברגע שאתם רואים כיתות ענקיות של 30 תלמידים ומעלה, אתם יכולים להיות בטוחים שחניכה אישית כנראה לא תהיה. תמיד תבדקו כמה תלמידים יהיו בכיתה כדי להבין עד כמה הקורס מתאים לכם.

האם המדריכים תמיד זמינים עבורכם?

הזמינות של המדריכים בקורס היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בשאלה האם הוא קורס איכותי או לא. אמנם אי אפשר לדעת את זה בוודאות כי אתם עוד לא התחלתם ללמוד ואולי אפילו עוד לא שובצו לכם המדריכים לכיתות, אך בכל מקרה תוכלו לשמוע המלצות על אותו מכון וכך תדעו האם החניכה שלהם אישית או לא. קורס GMAT מומלץ הוא קורס שתמיד יענה לשאלות של התלמידים.

איפה אפשר לקרוא המלצות על הקורסים?

כדי לשמוע המלצות על קורסים אתם יכולים לקרוא על כל מכון בנפרד בחיפוש באינטרנט. לא כדאי לשמוע המלצות מהאתר של המכון עצמו כי כמובן שההמלצות שם יהיו הרבה פחות אמינות. כדאי לשמוע חוות דעת מאתרים אחרים כי שם הכול מפורסם, גם חוות דעת שיכולות להיות שליליות או כאלו שיהיו די פושרות ויגידו באמת את כל האמת.

This entry was posted in לימודים. Bookmark the permalink.