קורס GRE

חשוב להתכונן כראוי למבחני הGRE

מבחני GRE הם מבחנים לא פשוטים שמיועדים לסנן מועמדים ללימודים אקדמיים מתקדמים. קיימים שני סוגים של מבחנים, האחד הוא GRE כללי, במסנן מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים מתקדמים בארצות הברית, והשני הוא GRE ביוכימיה, שמטרתו סינון של מועמדים ללימודי רפואה בתכנית הארבע שנתית. שני המבחנים שונים אחד מהשני במהותם, אך המשות לשניהם הוא שהם דורשים הכנה יסודית ומעמיקה, כי סגנון השאלות עלול להיות מכשיל, ובנוסף מדובר במבחן בשפה האנגלית. ניתן להתכונן למבחן בלמידה עצמית, אך דבר זה אינו פשוט ומתאים רק לאנשים עם משמעת עצמית גבוהה מאוד. לכן, הדרך הנפוצה והמוכחת כיום להצלחה במבחן, היא התכוננות באמצעות קורס GRE.

לקורס הכנה למבחן ה-GRE כמה יתרונות חשובים

הבחירה בקורס GRE היא מומלצת כיוון שללמידה בקורס יש מספר יתרונות שגורמים לה להיות דרך הלמידה היעילה ביותר למבחן:

  • שמירה על מסגרת זמנים – קורס הוא בעל לוח זמנים מוגדר, שמתחיל כמה חודשים לפני המבחן. כאשר שומרים על לוח זמנים ועל למידה מסודרת לאורך זמן, התרגול הוא יעיל יותר ואינו מצריך משמעת עצמית ברמה מיוחדת.
  • ליווי – אחד היתרונות הגדולים של קורס  GREהוא שמדריך מלווה את המועמדים לאורך כל הדרך, נותן פידבק על דרך הלמידה ומאפשר לכל תלמיד להתמקד בנקודות החשובות יותר עבורו, וכך להתגבר על מכשולים ספציפיים.
  • בניית הידע – הידע לשני מבחני הGRE נבנה עם נושא אחד על גבי השני. למידה בקורס מאפשרת ללמוד את הנושאים בסדר הנכון ולהביא להבנה מלאה של החומר.

חשוב לבחור בקורס GRE איכותי

קורס איכותי הוא כזה שיעניק שילוב של יחס אישי, של לימוד ברמה גבוהה ושל כמות רבה של חומרי תרגול. בחירה בקורס טוב תאפשר לכם להגשים את מטרותיכם בהצלחה.

This entry was posted in לימודים. Bookmark the permalink.