קורסGMAT המלצות

לא משנה את מי תשאלו לגבי קורס GMAT הוא יספר לכם שאתם צריכים לבחור את הקורס שעליו יהיו הכי הרבה המלצות. רגע, על מה ההמלצות האלו בכלל? האם הן מדברות על מספר התלמידים? על האווירה בכיתה? אולי בגלל על המדריכים המקצוענים? למעשה, הכול מהכול.

המלצות על המדריכים באינטרנט

כדי לקבל תמונה מקיפה על קורס GMAT המלצות מכמה שיותר גורמים יכולות לעזור לכם. חשוב מאד לשמוע את ההמלצות בעיקר על הגורמים החשובים ביותר בקוקס- המדריכים. ככל שתשמעו יותר המלצות על המדריכים כך תדעו שאת בידיים טובות יותר ולמעשה יהיה סיכוי טוב יותר שלא תתאכזבו. נסו לרדת לעומקו של עניין, ותשמעו על המדריכים המלצות יותר פרטניות כמו עד כמה הוא מקצועי, עד כמה הוא סבלני וכן הלאה, ותימנעו מהמלצות כמו איזה תותח הוא.

מהי האווירה הלימודית?

על קורס GMAT המלצות צריכות להינתן גם לפי הארגון של אותו המקום. יש מכונים רבים שמשקיעים מאוד בסידור של המקום ולא רק שהכיתות ממוזגות והשולחנות רחבים ונוחים, יש מרווח נוח מאוד בין התלמידים ויש גם פינת קפה וסביבה לימודית. האווירה הלימודית חשוב מאד וגם עליה אתם חייבים לשמוע המלצות כדי להבין האם זה המקום שמיועד ללימודים הכי טובים שתוכלו לקבל.

מה הגמישות של הקורס מבחינת השלמות?

הגמישות של הקורס היא עוד אחד מהפרמטרים הכי חשובים שיש. מה שוות כל ההמלצות שתקבלו על קורס הGMAT אם בסופו של דבר פספוס של שיעור אחד יותיר אתכם עם חור גדול ברצף הלמידה? תמיד חשוב לבדוק מה המדריכים יכולים לעשות כדי להשלים לכם את החומר בין אם זה אומר לשבץ אתכם למפגש השלמה נוסף או להעביר לכם את החומר כבר באותו היום, ואולי לעבור את השיעור בגרסת אונליין.

This entry was posted in לימודים. Bookmark the permalink.