קייטרינג לאזכרות

קייטרינג לאזכרות

בדת היהודית לאחר שנה למותו של אדם נהוג לערוך טקס אשר נקרא אזכרה. את טקס האזכרה עורכים לפי התאריך העברי. חלק מהמנהגים אשר נהוגים באזכרה הם לנקות את המצבה, להניח אבן ולהדליק נר נשמה. הגשת אוכל במפגש של יום האזכרה הוא לא רק מחווה מנומסת ואדיבה, אלא מנהג ואף מצווה. אפשר לומר שהגשת האוכל הוא סוג של אמירת תודה לאורחים על כך שבאו, גם אם מדובר בכיבודים קלים. כמובן שלא תמיד יהיה בידכם את הכוח הנפשי או הזמן לטפל בכל מה שקשור לאוכל, ובמקרה זה שירות קייטרינג לאזכרות יוריד דאגה מלבכם. שירות קייטרינג לאזכרות שומר על גיוון במנות, כדי לענות על צרכים של כמה שיותר אורחים אשר באו, אם הם צמחוניים, אוכלי בשר, בעלי רגישות וכדומה. קייטרינג לאזכרות יוכלו לעזור לכם בזמנים הקשים שלכם, ולהסיר מכם את הטרחה שבהכנת האוכל, או אף בקנייתו. יוכלו לספק לכם את האוכל מתוך תפריטים שלהם לבחירתכם.

על מה צריך לשים דגש בבחירת קייטרינג לאזכרות?

ניתן להזמין קייטרינג לאזכרות בתפזורת או במנות. ארוחה שתהיה מוגשת באופן נאה ומכובד . מאחר שהמזון באזכרות אינו עיקר הארוחה בהן היא בבחינת סעודת מצווה – במרכאות או בלעדיהן – חשוב אומנם שהאוכל יהיה כשר, מושקע וטעים, אבל סביר להניח כי איש מהמשתתפים בה אינו מצפה לאכילת מעדנים. בחירת תפריט מזין וטעים במסגרת קייטרינג לאזכרות מבטיחה שהוא יהיה מאוזן ומזין.

יש חברות אשר במסגרת שירותי קייטרינג לאזכרות מספקות גם את הציוד הבסיסי הנלווה, כמו למשל – את האוהל, כיסאות, שולחנות, ציוד הנדרש לחימום מזון ולצינונו, ואף צוות אשר מסייע בעריכה בהגשה ובחיסול. ודאי אין הכרח בסעודה מפוארת, רבת מנות, הכוללת מאכלים משובחים, אבל כאשר מגישים מזון למי שפוקדים אתכם באבלכם ומוקירים את זכר יקירכם, חשוב שהוא יהיה טרי וחם, ומוגש באופן מסודר ונקי.

This entry was posted in קייטרינג. Bookmark the permalink.