רוח המיסטיקה


רוח המיסטיקה בימינו

התקדמותו הטכנולוגית של העולם הובילו יצרו מצב מגוחך בו הרוחני, הטבעי והבסיסי נזנחו בעוד הסגידה העיוורת לכסף ובעלי ההון שולטים והתקבעו כארוך חיים טבעי ומקובל. לכן, אנשים רבים חשים שישנו משהו בסיסי וחשוב בקיום שלהם אשר נשכח ונדחק הצידה, היעדרו כמו צעקה מחרישת אוזניים אשר בוקעת מתוך נפשם. חסך זה יוצר תחושת ניתוק נפשית אשר מקבלת ביטוי בצורת רבות כגון מחלות כרוניות אשר הרופאים אינם יודעים מה סיבתם וכיצד ניתן לטפל בהן. אנשים רבים בוחרים לפנות לדרך חיים חדשה ולאמץ את רוח המיסטיקה לחייהם.


מדוע כדאי להכניס מיסטיקה לחיים?

עבור מי שכבר עבר את התהליך והכניס את רוח המיסטיקה לבסיס חייו היא נוכחת בכל. בנוף הנשקף מחלון ביתו ועד מערכות היחסים הרבות המקיפות אותו. השמתה של רוח המיסטיקה כדרך חיים מעניקה שלמות נפשית שקט נפשי ורוגע פנימי. בתקופה האחרונה נושא המיסטיקה תופס תאוצה גם בקרב אנשי עסקים קרייריסטים אשר מעוניינים בעצתם של מיסטיקנים בטרם הם מקבלים החלטות עסקיות הרות גורל. דוגמא זו מהווה הוכחה ניצחת לכך שהוספת רוחניות לחיים אין משמעה שינוי קיצוני בכל אורחות החיים ופרישה מן החיים הנורמטיביים. אך, עשויה לסייע לכל אחד בהתאם לצורך שלו.

 

איך מתחילים ?

בעולם התובעני בו אנו חיים,  אסור להזניח את צרכיה של הנפש בכדי שתתאפשר צמיחה אישית גדילה והגשמה עצמית. במידה ומעוניים לחיות חיים רוחניים התואמים את רוח המיסטיקה, חשוב תחילה להבין את חומריותו והעדרה הרוח בקיום הנוכחי כחלק ממירוץ העכברים. בכדי שהשינוי ישתרש ויהפוך לטבע שני מומלץ לבצעו באופן מתון, איטי והדרגתי. רק הכנסה הדרגתית של גורמים רוחניים ומיסטיים לשגרה היומיומית תאפשר שילוב טבעי בחיים. מדיטציה עשויה להיות שער כניסה נוח ומזמין לאימוץ רוח המיסטיקה כחלק אינטגרלי בחיים. לאחר שהיא משתרשת אפשר לבחון שילובם של תורות מיסטיות נוספות.


ייעוץ בשינוי אורחות החיים

ככל שינוי, אין מדובר בתהליך פשוט וקל אחרת כולם היו עושים אותו כי על תוצאותיו לא ניתן להתווכח. לכן מומלץ לבקש את תמיכתם וליווים הקבוע של מיסטיקנים שונים. עצם הליווי יעניק לפונה את הכלים והסיוע לו הוא זקוק בכדי לצלוח את הדרך הזו, ובאמת להטמיע את אורך חיים זה בחייו. אלו אשר כבר חוו את השינוי ורוח המיסטיקה הפכה לדרך חיים עבורם מדווחים על שיוניים מהותיים בחייהם הן מבחינת בריאות והן מבחינת הנפש.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.