ריינג'רים

למי מיועדים טרקטורונים מסוג ריינג'רים?

הריינג'ר הוא כלי נהיגה ייחודי והוא למעשה הכלאה של ג'יפ וטרקטורון, מדובר על רכב שטח איכותי ומיוחד ובו שניים או שלושה מושבים זה לצד זה, הנהיגה בו דומה לנהיגה ברכב רגיל ומבחינת בטיחות הוא נחשב לאחד מכלי השטח הטובים ביותר.

טיולי ריינג'רים הם טיולי שטח עם רכבי הריינג'ר, מדובר על טיולים מהנים במיוחד בהם הנסיעה היא מהירה אך קלה ובטיחותית, היא מתאימה למשפחות, זוגות ויחידים, להורים עם ילדים או קבוצות שרוצות ליהנות יחד ובעצם לכל מי שאוהב את השטח ומעוניין להתנסות בנהיגה מסוג אחר. מבחינת ביצועים בשטח ריינג'רים לא נופלים מביצועי הטרקטורונים ולכן טיולים אלו מומלצים כל כך.

ריינג'רים

יתרונות נהיגה על ריינג'ר על פני נהיגה בכלי רכב אחרים הם קודם כל בבטיחות הגבוהה שכלי רכב זה מציע, מעבר לכך בריינג'ר יש שלושה מושבים מלפנים וכך יכולים כל הנוסעים ליהנות מהנוף.

איזה סוגים של ריינג'רים ישנם ?

יש כמה סוגים של ריינג'רים אך מה שמייחד את הריינג'ר מכלי שטח רבים אחרים הוא היחס שבין גודל המנוע שנחשב גדול ביחס למשקל הריינג'ר, עובדה זו הופכת את כלי הרכב לעוצמתי במיוחד ויכולות התמרון שלו בשטח גבוהות מן הרגיל.

כיום תוכלו למצוא ריינג'ר ארבע על ארבע, ריינג'ר בהנעה כפולה, כאלו עם מנוע גדול יותר או קטן יותר, עם מבנה פתוח ועם מבנה סגור. יש חברות טיולי ריינג'ר בהן ניתן לעשות טיול בכלי רכב שונים ויש שבהם ניתן לעשות רק בסוג אחד, אם הדבר חשוב לכם רצוי שתבדקו אותו מראש.

כדאי לראות את הביצועים

מה צריך לדעת על טיולי ריינג'ר ?

טיולי ריינג'רים הם טיולים שמתאימים לכל הגילאים אך הם אינם מותאמים לתינוקות ויש לקחת זאת בחשבון, כמו כן חשוב להבין שכל רכב יכול להכיל עד שלושה נוסעים ויש לעשות חלוקה שווה בין הנוסעים בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהטיול.

בנסיעה חובה לחגור חגורת בטיחות וחשוב להקפיד על כלל זה, כשאתם בוחרים מסלול לנהיגת ריינג'רים עשו זאת על פי קבוצת הגיל שתהיה בכלי הרכב ועל פי סוג הרכבים, יש מסלולים מאתגרים במיוחד ויש מסלולים רגועים יחסית לילדים יותר קטנים, מבחינת מסלולי הטיולים יש לציין כי יש מסלולים תלולים יותר ופחות, יש מסלולים מאתגרים ופחות וכדומה.

לילדים קטנים רצוי לשלב גם טיול במים, חווית ההירטבות והנסיעה בתוך שפכי נחל היא נהדרת ומצחיקה ונראה שילדים מפיקים מכך הנאה גדולה במיוחד.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.