שולחן מחשב

שולחן מחשב: איך בוחרים?

ישנם רהיטים בבית שחשוב שיהיו בעיקר דקורטיביים, אך כשמדובר בשולחן מחשב מדובר ביעילות, נוחות וכמובן עיצוב. כשמו כן הוא, המרכיב החשוב ביותר אותו יש לקחת בחשבון כשרוכשים שולחן מחשב הוא גודל המחשב והאביזרים הנלווים. עבור מחשב סטנדרטי, חשוב להקפיד על כך ששולחן המחשב יכלול מדף תחתי לגוף המחשב ומגרה נשלפת למקלדת. מבחינת הגובה, בחרו בשולחן שמידותיו מאפשרות תנועה נוחה. מומלץ לבחור ברהיט מרווח שמאפשר הנחת ספרים וחומרי לימוד על גבי המשטח, מלבד המקום המוקצה למסך המחשב.

שולחן מחשב

שולחן מחשב: עיצוב פינת עבודה

לא תהיה זו טעות לומר ששולחן מחשב הוא כבר מזמן לא למחשב בלבד. בשנים האחרונות נהוג ליצור בכל בית לפחות פינת עבודה אחת, ולעיתים גם יותר מכך. אנחנו לוקחים את העבודה הביתה, יושבים מול המחשב בשעות הערב, ורוצים פינה שקטה לעבודה גם בבית. שולחן מחשב כולל גם מדפסת, מכונת צילום, רמקולים, כוננים חיצוניים, מצלמה, מיקרופון ועזרים נוספים. לרוב אנחנו רוצים גם מדף או שניים ומספר מגירות נוחות לאחסון. נצלו את שולחן המחשב וצרו לכם פינה מאובזרת ושימושית. השתדלו לבחור את שולחן המחשב כך שלכל אביזר מקום מוגדר משלו, והשתדלו שהצירים והמגרות יהיו ניידים ככל הניתן.

שולחן מחשב: עשה זאת בעצמך

אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר בעולם הבנייה וריהוט הבית הוא שיטת עשה זאת בעצמך. חנויות ומותגים גדולים מציעים לכם לרכוש חומרי גלם, מסמרים, ברגים ודיבלים ולהרכיב זאת בעצמכם בבית. לשיטה זו מספר יתרונות שתוכלו לזהות כמתאימים לכם: ראשית, מדובר בהוזלה יחסית של המחיר לעומת תוצר מוגמר המגיע מהחברה. עם זאת, נחסכת עלות ההובלה כאשר החומרים עצמם נוחים להובלה ברכב הפרטי שלכם ואין צורך במשאית. יתרון נוסף קשור לתחביבים שלנו. אנשים רבים יכולים למצוא הנאה בהרכבת הרהיט לבד, מה גם שההרכבה העצמית נוחה, קצרה וברורה.

שולחן מחשב: עיצובים

כמו בכל תחום, גם בחלקת שולחנות המחשב ישנם עיצובים רבים, חלקם נפוצים יותר וחלקם פחות. ברוב המקרים בוחרים את העיצוב לפי הסגנון הכללי של הבית. בחירת הדגם והעיצוב קשורה גם למיקום בבית. לחדר הילדים מומלץ לבחור בשולחן צבעוני, בצבעי פסטל ועשוי עץ מעובד ומצופה. לחדר העבודה מומלץ לבחור בשולחן עשוי חומרי מתכת, שמקנה מראה משרדי ומקצועי. אם שולחן המחשב נמצא במסדרון הבית או במקום בולט אחר במרחב המשפחתי, אפשר לבחור בעיצוב זכוכית שהוא עדין, דקורטיבי ומעוצב להפליא. כמובן שתוכלו לבחור לצבוע את השולחן בכל צבע שהוא, ובכל חומר בו הוא מגיע לפי רצונכם.

This entry was posted in ריהוט משרדי מומלץ. Bookmark the permalink.