שולחן משרדי

אתם בעלים של משרד וחשים שהשולחן המשרדי שלכם כבר אינו מתאים לצרכים שלכם ושל המשרד? זה הזמן לעשות שינוי ולרכוש שולחן משרדי שיהיה הן פונקציונאלי והן מרענן מבחינת העיצוב והאווירה. שולחן משרדי הוא שולחן המשמש, כשמו, עבור עבודות משרד מגוונות – בדגש על עבודה מול המחשב. שולחן זה יכול להיות במשרדי חברה או ארגון, וכן לשימוש במשרדים ביתיים. השולחן הוא אחד הפריטים הבסיסים ביותר והנחוצים ביותר בכל משרד, והוא אגב זה שיכריע אם תצליחו לעבוד במשך שעות רבות מול המחשב.

איזה שולחן בוחרים?

שולחן משרדי משמש להנחת מסך המחשב, הניירת, הטלפון, המקלדת, ועוד מספר עזרים נוספים. עובדים רבים אוהבים להעניק למשרד תחושה ביתית יותר, ומניחים על השולחן תמונות של בני משפחה, עציץ קטן או אביזרי נוי אחרים.

שולחן משרדי יכול להגיע במגוון של עיצובים וצורות, החל מפלטת ישרה וחלקה, אשר נתמכת בארבע רגליים, וכלה בשולחן בציפוי עור, בצורת כליה מרווחת, המתאים למשרדו של מנכ"ל החברה.

מעבירים מסר מעל השולחן

שולחן משרדי הוא היום פריט עיצובי לכל דבר, וקיימת חשיבות רבה לגודלו, צבעו, עיצובו וכמובן איכותו. יצרני ריהוט משרדי מציעים היום התאמה של שולחן בדיוק לפי צרכי המשרד, ועם יעוץ מטעמם בדבר שולחנות המתאימים למשרד, בהתאם לאופיו. יועצים אלו מגיעים אישית אל משרדי החברה, מתרשמים מהעיצוב הכולל, מביאים עימם דוגמות עץ או צבע, ואף לוקחים מידות מדויקות להכנת שולחנות בהתאמה אישית, עבור משרדים שגודלם אינו סטנדרטי.

חלל מעוצב

כשמדובר על חללי עבודה פתוחים, המוכרים לכולנו בשם "אופן ספייס", יש לשולחן המשרד חשיבות מיוחדת, שכן הוא נראה לעין מכל זווית ופינה, והחברה, הרוצה להעביר מסר מקצועי ורציני, משקיעה מחשבה רבה בבחירת השולחנות לחללים פתוחים אלו.

גם משרד המנכ"ל, בו מתקיימות פגישות רבות, דורש התייחסות מיוחדת, וכן שולחנה של המזכירה, שהוא הראשון בו נתקלים האנשים כשנכנסים למשרדי החברה. שולחנות אלו מגיעים בגבהים שונים, בעיצוב מעניין, ואף צבעים שפעם היו נחשבים נועזים, ואילו היום הם נחשבים למקוריים, שונים ובהחלט מעבירים מסר למבקרים במשרד. זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לקבלת ייעוץ בנושא שולחנות משרדיים.

This entry was posted in ריהוט משרדי מומלץ. Bookmark the permalink.