שולחנות יוקרה

שולחנות יוקרה יכולים להיות מתאימים במיוחד לחדר שלכם, למשרד, לעסק ולעוד מקומות רבים. עם זאת לעתים נשאלת השאלה מה בכלל הופך את השולחן ליוקרתי? יש עוד שאלות רבות שנשאלות והמאמר הזה יענה על כולן בהרחבה.

מה הופך שולחן ליוקרתי?

כדי ששולחן יוכל להיקרא יוקרתי, הלכה למעשה כל מה שצריך זה לקרוא לו כך. מספיק שהמוכר יכתוב שמדובר בשולחן יוקרתי ובתודעה הוא ייזכר כיוקרתי. עם זאת כאשר הלקוחות שרואים את השם של השולחן ואת השולחן לא יסכימו שמדובר בשולחן יוקרתי, יכול להיות שהאמינות של המקום תיפגע מאוד. אם כך מה הופך שולחן ליוקרתי באמת? קשה לדבר על זה כי יוקרתי הוא מונח שמדבר על סטטוס כלשהו, יש כאלו שיאמרו כי שולחן מחומרים מסוימים יהיה יוקרתי בעוד אחרים יאמרו שזה נטו עניין של עיצוב או של מחיר. אפשר לומר בגדול כי שולחנות יוקרה יהיו מושקעים יותר וכך גם יקרים יותר.

כיצד נדע שהוא באמת יוקרתי?

אם אתם רוצים לדעת אם שולחנות יוקרה שאתם בוחנים בחנות הרהיטים באמת יוקרתיים, נסו להבין את כל הפרמטרים שלהם. קודם כל אל תחשבו מקובע ואל תקנו רהיט רק בגלל שהוא נקרא יוקרתי. אתם צריכים לבחור שולחנות שיתאימו לכם לשימוש ולעיצוב. אם אתם רוצים לדעת אם באמת מדבר על רהיט יוקרתי בדקו את איכות החומרים שלו ותבינו האם העיצוב יסודי עד הגימור הקטן ביותר.

כיצד נשמור עליו לאורך זמן?

אחרי שקניתם שולחנות יוקרה בוודאי תחשבו שמדובר ברהיט שיישמר לעד. עם זאת, ולמרות המחיר הגבוה שבטח ששילמתם עליו, יש סיכוי שהוא ייהרס מהר מאוד אם לא תשמרו עליו היטב. לכן כדאי שתנקו אותו, תשמנו אות ואם צריך וכמובן גם תטפלו בו אחת לשנה כמו למשל למילוי שריטות או לתיקון ידיות.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.