שיזוף עצמי

כל מה שצריך לדעת בשביל שיזוף עצמי

חשיפה מתונה, עקבית ואחידה לשמש עוזרת להשיג שיזוף טבעי בחלקים שונים של הגוף. מנגד, המטרה של שיזוף עצמי היא להשיג מראה מחמיא יותר, שגם מתכתב עם סגנון חיים בריא בלי חשיפה לשמש.

בכל מקרה, כל עוד שומרים על חשיפה מתונה לשמש ולא עושים את זה בשעות חמות במיוחד של היום, לא אמורה להיות בעיה להשיג תוצאות שונות ועמידות של שיזוף גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

עם זאת, לא תמיד שיזוף עצמי עם קרם או ספריי מספיק על מנת להגיע אל התוצאות הרצויות. קיימים למשל מקרים רבים שבהם צריכים לראות תוצאות של שיזוף מהר מאוד, כמו למשל לפני אירוע או מפגש חברתי חשוב. בנוסף, אפילו בישראל יש תקופות שבהן השמש לא יוצאת מבעד לעננים ולכן קשה מאוד להשתזף בצורה עצמאית. אז בנסיבות כאלה, כדאי להכיר את האלטרנטיבות הקיימות.

היכנסו וצפו! שיזוף עצמי בכמה דקות:

כך תגדילו את סיכויי ההצלחה של שיזוף עצמי

קיימות דרכים שונות שבהן אפשר לפעול על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של שיזוף עצמי. דרך אחת היא למשל להיכנס למכונת שיזוף, להיעזר בה על מנת להחליף את הצבע באזורים שונים של הגוף ולעשות את זה בצורה מסודרת ובמקום ממוזג ונעים. מכונת שיזוף יכולה להתאים כיום לטווח רחב של גילאים ואין בעיה לשלב את הבילוי בה ביחד עם שיזוף עצמי בבריכה או בים.

אפשרות אחרת היא להגדיל את סיכויי ההצלחה של שיזוף עצמי עם קרם, שמן או מוס שיזוף. כאן המטרה היא לא רק לספוג את קרני השמש באופן טבעי, אלא גם להחליף את גוון העור הטבעי בגוון שזוף. בעזרת מוס או קרם, אפשר להשיג תוצאה מיידית.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.