שיפוצים

בחירת חברת שיפוצים

כל מי שעומד לפני שיפוץ, בבית או במשרד, יודע שחברת שיפוצים או הקבלן הם אלה שיקבעו מה תהיה התוצאה הסופית של התהליך שהוא הולך לקראתו. השיפוץ הוא לא תהליך פשוט אף פעם אבל הוא יכול להיות קל הרבה יותר מכפי שנראה אם הוא מתבצע כראוי ואם הוא מתבצע על ידי חברה המומחית בתחום. לכן, יש להשקיע זמן גם בתכנון מוקפד מאד של השיפוץ עצמו אך גם בבחירת החברה או הקבלן שיבצעו בסופו של דבר את השיפוץ עצמו.

מאיפה מתחילים

ההתחלה היא בעצם חיפוש אחר חברת שיפוצים והיום אפשר למצוא חברות שכאלה ברחבי האינטרנט. האינטרנט מלא במידע על חברות בתחומים שונים וכאן ישנו יתרון שאפשר לקרוא על החברה, על הניסיון שלה ולרוב גם ליהנות מגלריית תמונות של עבודות קודמות. לאחר הסתכלות על האתרים השונים אפשר להתחיל ליצור קשר עם חברות שונות ולהתחיל להתרשם מהן כדי להחליט עם מי להיפגש.

תיאום ציפיות

שלב חשוב מאד בבחינת חברת שיפוצים הוא תיאום הציפיות. לאחר בחינה של חברות שונות ושל עבודות שהן ביצעו יש להתחיל להסביר מה אתם מבקשים. בשלב זה יש להציג את התכניות של השיפוץ, להגדיר אם יש עבודות שדורשות בעלי מקצוע מוסמכים (כמו למשל עבודות חשמל או אינסטלציה אותן רשאי לבצע רק בעל מקצוע עם תעודה מתאימה) וחשוב מאד לציין את לוח הזמנים של השיפוץ. אם החברה יכולה לעמוד בבקשות השונות אפשר להמשיך ולחתום על חוזה מולה.

הכנת חוזה מול החברה

המושג "יהיה בסדר" נפוץ מאד בארץ וכשמדובר בשיפוץ של מבנה שחשוב לכם אין להסתפק בו. כל חברת שיפוצים תחתום על חוזה אם יש צורך בכך כשהחוזה חייב לפרט את כל מה שצריך להיות בפרויקט כולל התייחסות ללוחות הזמנים שלו.

This entry was posted in עיצוב הבית. Bookmark the permalink.