שירגאו פיליפינים

שירגאו פיליפינים

 מה חשוב לדעת לפני שמגיעים לשירגאו?

אם אתם מתכנים להגיע לאזור שירגאו פיליפינים כדאי מאוד שתתכוננו לסוג הטיול הזה. אל תשכחו שמדובר בחוף ים ולכן כל מה שתביאו אתכם לחוף הים יכול להיות מועיל. אל תשכחו להביא אתכם כפכפים ומגבות, לא כדאי לסמוך על המגבות שיש בהוסטל או במלון כי ממש לא בטוח שיהיו, מה גם שסביר להניח שלא תוכלו להוציא אותם מהמקום ובטח לא לים. אסור לשכוח משקפי שמש ומקדם הגנה, כי מקדם ההגנה במקום ככל הנראה יהיה יקר מאוד ולא רק ביחס למקום עצמו. כמו כן אל תשכחו מצלמה שתתעד את כל היופי שתראו.

אל תקבעו טיסה לרגע האחרון

ישראלים אוהבים לטייל בחיפזון כדי להספיק כמה שיותר מקומות אך זו תהיה טעות להתבסס על טווח זמן מוגבל בשירגאו. בשירגאו פיליפינים ולמעשה כל מדינה אחרת שבה אתם מטיילים בסגנון הזה, זאת אומרת חוף ים, רוגע ופינוק, לא כדאי לקבוע את הטיסה משירגאו אל מנילה ומשם חזרה לארץ באותו היום. הטיסות תמיד יכולות להתעכב ואתם עלולים לפספס את הטיסה לארץ ולא יהיה מי שיפצה אתכם. חשוב מאוד לקבוע את הטיסה בטווח ימים לפני כן וכמובן להשאיר לעצמכם מספיק ימים ליהנות מהאי בנחת ובלי לחץ.

תכננו את הטיול בזמנים הנכונים

אם אתם רוצים להגיע לשירגאו פיליפינים וליהנות ממחירים זולים יותר ופחות תיירים, כי לעתים כמות התיירים יכולה להיות מעיקה למדי, כדאי שתגיעו בין חודשים נובמבר עד מאי. החודשים הללו יהיו פחות עמוסים מבחינת עונת התיירות בעיקר לגולשים הרבים שיפקדו את החופים, ואתם תרוויחו מקומות לינה פנויים יותר וגם אטרקציות זולות יותר. אם אתם מעוניינים לגלוש כדאי להגיע בין חודשים יוני עד אוקטובר.

This entry was posted in טיולים בחו"ל. Bookmark the permalink.