שירותי פוליש

מהו פוליש?

שירותי ליטוש, פוליש והברקת מרצפות ניתנים על ידי חברות ניקיון בכל רחבי הארץ. התנאי החשוב ביותר למתן שירותים מן הסוג הזה הוא שימוש בציוד משוכלל ומכשור מתקדם. בעזרת הציוד והמכשירים ניתן להחדיר חומרים מיוחדים אל תוך הריצוף ולהחליק אותו. כמו כן, הציוד המשוכלל והמכשור המתקדם מוכיחים את עצמם בטווח הקצר והארוך. ניתן להשתמש בהם על מנת להחליק מרצפות בתוך בתים פרטיים, דירות, משרדים וחללי חוץ ולשדרג בעזרתם את הנכס.

משתלם להזמין שירותי פוליש אחת לתקופה מסוימת וניתן לעשות זאת מול חברות ניקיון בכל רחבי הארץ. בשלב הראשון מגיעות אותן חברות ניקיון לבית הלקוח או העסק, בוחנות את סוג הריצוף ומוצאות את המכשור והחומרים המתאימים עבורו. בשלב השני מתאמים יום עבור שירותי הניקיון והליטוש ומעדכנים את הלקוח לגבי השלכות. בשלב השלישי מבצעים את העבודה וממתינים לייבוש מלא של החומר על גבי הריצוף.

בחירת שירותי הברקת מרצפות

ריצוף הוא חלק בלתי נפרד מהבית ולעיתים קרובות הוא קובע את מאפייני חלל הפנים מבחינה דקורטיבית ופונקציונאלית. הבעיה היא שתחזוקה רגילה של הריצוף בעזרת חומרי ניקיון לא תמיד מספיקה והיא אינה מסוגלת להסיר כתמים ישנים. הפתרון בסיטואציות כאלה הוא לבצע שירותי פוליש, ליטוש והברקת מרצפות ולדרוש אחריות על התוצאות מחברת הניקיון.

כמו כן, ניתן לתאם שירותי פוליש והברקת מרצפות כחלק מניקיון חד פעמי או על בסיס קבוע. אפשר גם לשלב את הניקיון הזה עם ניקיון לפסח או לקבל הצעת מחיר מיוחדת לליטוש מרצפות יחד עם הדברת מזיקים. הדבר החשוב הוא להשוות בין שירותי הניקיון שניתנים על ידי החברות השונות ולבדוק באיזה חומרים הן משתמשות. כך ניתן להפיק תועלת מהליטוש ולהבריק את הרצפה במהירות וביעילות.

This entry was posted in ניקיון. Bookmark the permalink.