שירות אריזה

קל מאוד לקבל הצעת מחיר מחברת הובלות על שירות אריזה ולחשוב שהם מנסים לסחוט מכם עוד כסף. במקום להתעצבן אפשר להבין את ההיגיון שמאחורי המחיר, הרי שירות אריזה ארוך ומאוד לא פשוט. ממה מורכב המחיר של שירות האריזה? אחרי שתבינו את מרכיבי המחיר תהיו רגועים יותר.

הזמן של צוות האריזה

המרכיב הראשון של המחיר של שירות אריזה הוא כמובן הגורם האנושי. בסופו של דבר אם רובוטים היו אורזים לכם את הבית אז הפעולה הייתה הרבה יותר זולה אך לא זה המצב. צוות האריזה משתכר בשכר לשעה ממש כמו כל עובד אחר וזה מסביר מדוע שירות זה לא זול בכלל. אמנם האריזה עצמה תתומחר לפי כמות הארגזים אך בכל זאת יש חשיבות לפי זמן האריזה של כל ארגז והמורכבות שלו.

חומרי האריזה עצמם

גם חומרי האריזה עצמם עולים לחברת ההובלות לא מעט כסף והכסף הזה בסופו של דבר יתגלגל עד אליכם. כמובן שעדיין חומרי האריזה הללו יהיו זולים יותר מהסיבה הפשוטה שחברת ההובלות קונה את המוצרים האלו באופן סיטונאי. למשל, אם אתם תרצו ארגזי קרטון אז תצטרכו להגיע למפעל והוא יספק לכם רק כמויות גדולות, כאשר חברת ההובלות יכולה לקנות כמות גדולה לכל הלקוחות שלה ואז להביא ללקוח מה שהוא צריך בדיוק.

האחריות על האריזה

מעבר לעובדה שחומרי האריזה עולים לא מעט כסף והזמן של הצוות שמעניק שירות אריזה הוא כמובן אין חינמי, יש גם אחריות על האריזה. זה מסביר מדוע כאשר אורזים מוצרים שבירים שיש יותר סיכוי שהם יישברו, בסופו של דבר המחיר שלהם יהיה יקר יותר. ככה זה שחברת ההובלות לוקחת את האחריות על עצמה, היא תגבה מחיר הולם עבור כל ארגז.

This entry was posted in הובלות. Bookmark the permalink.