הקריטריונים לבחירת שמלת כלה

אין ספק כי הפריט המרכזי ביותר בחתונה שלך היא השמלה אשר את מתכננת ללבוש בערב האירוע החשוב ביותר. אין בחורה אשר לא חולמת מגיל צעיר על שמלת כלה אשר אותה היא תלבש. אבל, יש לומר, כי חלומות לחוד ומציאות לחוד. כאשר מעוד החתונה הולך לו ומתקרב, חשוב מאד לבחור שמלה אשר תהיה איכותית, מושקעת, יפה, וגם תתלבש עלייך בצורה מושלמת. על כן, ריכזנו עבורך כמה וכמה קריטריונים מרכזיים אשר וודאי יסייעו לך, בבואך אל הרגע הקסום של בחירת שמלת כלה לכבוד החתונה שלך.

איך היא יושבת עלייך?

לפני הכל, חשוב לנפץ סטיגמה אחת וידועה מאד – שמלת כלה יכולה גם להיות יפה וגם להיות נוחה עבור הכלה. אחת הקלישאות היא שאת חייבת לבחור, כי שמלה נוחה היא לא יפה, והיפות – אינן נוחות. זה כמובן לא נכון, ולכן חשוב מאד לבחון קודם כל האם אתם מרגישה בנוח בתוך השמלה. שמלת כלה חייבת להיות נוחה במיוחד, כי את הולכת להיות בתוכה יום שלם. אם את בוחרת יותר משמלה אחת – חשוב כמובן למדוד את שתיהן. גם אם תמדדי עשרות שמלות, במקומות רבים ברחבי הארץ, אל תעצרי את החיפוש עד שתדעי בוודאות שזוהי השמלה הכי יפה והכי נוחה עבורך.

ומה עם המראה?

כעת אפשר להתפנות למראה של שמלת כלה. כאן כבר יש אלמנטים של טעם אישי, והרבה מאד קריטריונים שונים שאפשר לבחור ביניהם. יש גזרות שונות של שמלות שאפשר לבחור. יש היום גם שמלת כלה שנחשבת יותר מסורתית ואף צנועה, לעומת שמלות נועזות יותר. לרוב הצבע השולט בשמלות הכלה הוא הצבע הלבן, אבל זה לא נדיר למצוא היום גם שמלת כלה עם צבעים אחרים – הכל לפי ההעדפה שלך.

ולסיום – המחיר

אי אפשר לדבר על שמלת כלה מבלי להזכיר את הנושא של מחיר השמלה. המחירים אכן יכולים להיות היום גבוהים במיוחד, ויש להפעיל שיקול דעת – האם את רוצה להשאיר את השמלה שלך כמזכרת? האם אופציה של השכרה או שמלה יד שניה מתאימה לך? אין כאן נכון או לא נכון – הכל לפי ההעדפה האישית שלך, והמחיר שאת מוכנה לשלם.

This entry was posted in אירועים. Bookmark the permalink.