תיק עבודה

בחירה נכונה של תיק עבודה

אחד מסוגי התיקים להם אנו נדרשים תמיד, הוא כמובן תיקי עבודה. חשוב לומר, כי בחירה נכונה של תיק עבודה תשפיע על ההרגשה שלכם במשך יום העבודה ועל המסר אשר ישדר המראה החיצוני שלכם כאשר אתם מגיעים לפגישה חשובה. תיק עבודה איכותי יכול להקרין כלפי חוץ יוקרה בדיוק כמו שתיק מעוצב ישדר חשיבה יצירתית ואופי ייחודי. במאמר שלפניכם נציע לכם מגוון שיטות לבחירת תיק עבודה נוח שישמש אתכם בצורה אופטימאלית בדרך להצלחתכם המקצועית.

בחירת תיק עבודה על פי מקצוע

במה אתם עוסקים? האם זה משפטים או הייטק? האם אתם מנהלים או אנשי שיווק? תיק עבודה צריך להיות מותאם לעיסוק של מי שנושא אותו ובהתאם גם להופעה החיצונית שהוא מאמץ בהתאם לעיסוק שלו. אם העיסוק הוא אופנה או מכירות, אפשר להתפרע עם תיק צבעוני וייחודי שיבלוט וימשוך תשומת לב, אם מדובר על מקצועות ניהול בכירים או על סוכני שטח על תיק העבודה להיות ייצוגי וללכת יד ביד עם הרושם אותו אתם רוצים לשדר למי שאתם פוגשים במהלך יום העבודה.

בחירת תיק עבודה על פי הסגנון האישי

סגנון ההופעה החיצונית ואופי ייחודי של נושא התיק צריכים לבוא לידי ביטוי בעיצובו ובצבעו של התיק. כמו כן, חשוב כי התיק ישקף את הסגנון ואת האופי. תיק עבודה מעור יתאים לבעלי הופעה קלאסית ותיק עם רצועות ארוכות שאפשר לשאת באלכסון יתאים לבעלי רוח צעירה ועבודה דינאמית. תיקי עבודה צבעוניים ימשכו תשומת לב בתחילתה של פגישת עסקים ותיקים מיוחדים כמו תיקי וינטאג' יספקו נושא לסמול טוק מעניין שישבור את הקרח.

בחירת תיק עבודה על פי מחיר וחומר גלם ממנו הוא עשוי

חומר הגלם שממנו עשוי תיק ומחירו הם פרמטרים חשובים לבחירת התיק. תיקי עור ותיקים מעוצבים הם תיקי העבודה יקרים וכמו כן גם  תיקי טרולי על גלגלים. על מנת להוזיל עלויות, אפשר לרכוש תיק עבודה שעשוי מחומר דמוי עור או לבחור תיק ספורטיבי של חברה צעירה שיוסיף נופח קליל לסטייל של ההופעה.

This entry was posted in תיקי עור. Bookmark the permalink.