תיק עור

תיק עור? כאן מתחיל ההבדל

דגמי התיקים משתנים כל הזמן, ומדי שנה צץ טרנד כזה או אחר בתחום התיקים. בדבר אחד אין שינוי לאורך השנים – האיכות. תיק איכותי הוא תיק עור, עמיד, רך, קלאסי ופופולארי בכל הזמנים ולשני המינים. איך אפשר בלי תיק עור אחד או שניים בארון…?

תיק עור הוא איכות ואלגנטיות

ענף התיקים תופס מקום נכבד בתרבות הצרכנית המקומית והגלובאלית, ועיצוב תיקים נשען על אופנות שונות, צבעים שולטים, עונה בשנה וחומרי גלם למיניהם, הנשענים על האופנה הנוכחית בביגוד ובהנעלה. אם בעבר המילה תיק, היתה מעלה מייד תמונה של אשה אוחזת בו, הרי שהיום קיימת אופנה שלמה לתיקי גברים, שלא מבינים איך אפשר היה להתנהל קודם לכן בלעדיהם, שלא לדבר על ארנקי העור הגבריים והמרשימים.

כל תהפוכות האופנה והשינויים השונים בה, שמרו תמיד תיקי עור על מקומם המכובד בראש הרשימה. הם חזקים, הם יפים, אינם מתבלים בקלות, ומשדרים סטטוס של אלגנטיות, יופי ויוקרה.

מבחר תיקי עור הוא רב מאד, החל מתיקים מסיביים וגדולים שיכולים להכיל משחב נייד, ועד לתיקים קטנים וקומפקטיים לבילוי ערב. ובדיוק כמו שאשה תעדיף תמיד שנעליה לא יהיו עשויות פלסטיק או דמוי עור, ותעדיף את הדבר האמיתי, כך גם ביחסה לתיקים.

"עור" בעיניים

בבחירת תיק עור חשוב לוודא כי ישנה חותמת, המעידה כי אכן מדובר בעור אמיתי ולא בחיקוי. ברוב המקרים לא ניתן להתבלבל, מאחר ולעור יש את הריח הטיפוסי לו, והמגע הייחודי לו. אולם, מאחר וענף החיקויים כל כך התפתח, חשוב לוודא זאת.

סוגי העור הפופולריים ביותר הם עור בקר או בפאלו, ועור יען, אולם בהדרגה החלו להיות פופולאריים גם סוגי עור אחרים, כמו נאפה, כאשר כל סוג עור עובר עיבוד בצורה אחרת, בהתאם לגמישות שלו ולעוביו. כמו כן, נעשה העיבוד בהתאם לסוג התיק אותו רוצה היצרן או המעצב ליצור.

תיק עור הוא כמו יהלומים- נשאר לנצח, קל מאד לתחזוקה וניקוי, נראה תמיד במיטבו, ולמעשה אין אשה או גבר שלא יעשו הכל כדי שיהיה ברשותם תיק עור אחד, או יותר.

This entry was posted in תיקי עור. Bookmark the permalink.