תקשור

צוהר לעולמות אחרים

אם גם אתם מסוקרנים לדעת מה נמצא מעבר לגלוי לעין, ומאמינים שבמציאות הזו רב הנסתר על הגלוי, אולי כדאי לכם לנסות להיפגש עם מתקשר מקצועי. מתקשר הוא אדם שיש לו את היכולת ליצור קשר עם ישויות מסוימות בממדים אחרים שאינם גלויים לנו. ישויות אלו יכולות לשמש כמדריכים רוחניים, כאשר תקשור מוצלח מביא בסופו של דבר לראייה בהירה יותר של החיים של האדם המתייעץ ולהבנה מעמיקה יותר של מה עליו לעשות ולהיכן החיים מובילים אותו. חשוב להבין שמתקשר איננו מגיד עתידות ואיננו יכול לחזור מה יהיה מחר או בעוד שנה. אולם, ביכולתו לסייע לכם לשנות את מציאות חייכם ולקבל החלטות שנכונות יותר עבורכם.

מי יכול להיות מתקשר?

ממש כמו כל כישרון אחר בעולם, תקשור הוא משהו שמצד אחד צריך להיות עם כישרון מיוחד עבורו ומצד שני הכישרון לבדו ללא אימון ולמידה איננו מספיק. מתקשר הוא אדם שיש לו את המתנה והיכולת להצליח לתקשר עם העולם שמעבר, ובנוסף הוא עוסק שנים בלמידה והבנה של העולם שלנו על המורכבות של האנשים שבתוכו וגם של העולם האחר והקשר שבין העולמות. רק אדם שמשלב בין כישרון טבעי ובין למידה ואימון אינסופיים יהיה מתקשר מוצלח שיוכל באמת לעזור לכם להבין את עצמכם טוב יותר ולקבל החלטות מדויקות יותר באופן שנכון ומיוחד רק לכם.

תקשור באמצעות מדיטציה

כל תקשור כרוך תחילה בפעולה של המתקשר שתסייע לו לצאת במובן מסוים מתוך הגוף שלו. פעולות אלו יכולות להיות דומות יותר לטראנס שמלווה ממש ביציאה של הנפש מהגוף הפיזי או להיות בצורה של מדיטציה שעוסקת יותר בהתבוננות פנימית עד למציאת הדרך להגיע למקומות אחרים ולפתוח נתיב של דיבור אליהם.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.