תקשור

תקשור בטלפון – שירות מומלץ

בעבר, כדי להיפגש עם מתקשרת נודעת, היינו צריכים לתאם פגישה מספר שבועות מראש, לנסוע שעה עד לביתה של המתקשרת ולהתחייב לתשלום גבוה של 500 ש"ח לשעה של פגישה. כיום זה הרבה יותר קל, כל אחד יכול לדבר עם מומחי תקשור 24 שעות ביממה, על כל נושא שבעולם. היתרון הגדול הוא שרק אתם קובעים את אורך השיחה. ניתן לשוחח 20 דקות, 40 דקות, 5 דקות או שעה שלמה.

תקשור רוחני הוא יצירת קשר עם ישויות מעולמות עליונים אשר נמצאים בתוכנו, בתת המודע שלנו. מתקשרים נבדלים אחד מהשני בטכניקות שהם פיתחו לאורך השנים. ישנם מתקשרים המתקשרים עם מדריכים קבועים, ישנם כאלו שרואים תמונות או אפילו שומעים קולות. כל אחד בוחר את המתקשר שהכי מתאים לו.

תקשור

תקשור עם מלאכים – הסבר כללי

במהלך תקשור עם מלאכים, חשוב לדעת להרפות את הגוף, לשחרר חסימות ולתת לנפש לנסוק מעלה לעולמות עליונים על מנת להיות בקשר טהור ונקי עם המלאכים. הפחדים והעכבות שלנו הם אלו המונעים מאתנו לתקשר, על כן חשוב מאוד לשחרר אותם לפני כל חיבור.

אדם אשר מחובר לישויות המלאכיות שלו הוא אדם בריא ומאוזן בנפשו, שכן הנפש שלו זוכה לריפוי הטבעי שלה על ידי המלאכים. כמו כן, המלאכים יכולים להשתמש בנפש האדם הבריאה כעזר לריפוי אנשים נוספים חולים, כחלק מקשר בין האדם החולה למלאכים.

תקשור עם מלאכים יכול להיעשות על ידי כל אחד מאתנו אם רק נקדיש את הזמן הראוי לכך ואת תשומת הלב לשחרור האגו והמחלות מתוכנו. כאשר הנפש של האדם מתפתחת מבחינה רוחנית, ניתן להגיע לרמת מאוד גבוהה ועליונה של תקשור עם מלאכים.

תקשור רוחני – מטרתו של התקשור

התקשור מאפשר לנו הכוונה וצמיחה רוחנית. הוא יכול לשמש לנו כמורה דרך המראה לנו את נתיב החיים אשר ראוי שנצעד בו. התקשור מספק לנו אנרגיות של ריפוי המגנות עלינו מפני חוליים ודברים רעים.

המלאכים שאתם אנו מתקשרים נותנים לאדם הרגשה בטוחה ומוגנת, אווירה של שלווה, אהבה ורוגע. הרגשה זו עוזרת לנו לתפקד בצורה יעילה יותר, להרגיש אהובים ולא בודדים.

תקשור עם מלאכים עוזר לנו להתקדם, לשגשג ולהצטיין בתחומי החיים השונים. התקשור מעניק לחיים שלנו ערך תכליתי קיומי. המחשבה שיש אי שם מישהו אשר שומר עלינו מספקת לנו הרגשת הגנה נשגבת ומבטיחה.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.