תרומה לעמותה

עמותות רבות זקוקות לתרומה כדי להמשיך בעשייה משמעותית

אנשים רבים בישראל, לצערנו הרב, זקוקים לסיוע משמעותי כדי לחיות בכבוד. הגופים שמעניקים את הסיוע הרב ביותר הם העמותות. העמותות הן גופים ללא מטרות רווח וככאלה נסמכות על כספי תרומה כדי להתקיים. בזכותן אנשים עם מוגבלויות יכולים להשתלב בחברה, הפריפריה זוכה לחינוך טוב יותר ואנשים חולים יכולים להעביר את זמנם בבתי החולים בצורה נעימה יותר. לכן, מתן תרומה לעמותה הוא דבר חשוב שמאפשר לנו לקיים חברה בריאה.

ישנן דרכים רבות לתרום לעמותות

תרומה לעמותה הרצויה יכולה לרוב להתבצע במגוון דרכים:

  • תרומה באמצעות האינטרנט – כיום רוב העמותות הן בעלות אתר אינטרנט שמאפשר לקבל תשלום באשראי, על בסיס חד פעמי או קבוע. הנוחות באינטרנט היא שניתן לתרום מהבית בקלות. העמותות מפעילות מערכת אבטחה כך שאין חשש מפני תשלום באשראי.
  • העברה לחשבון העמותהתרומה לעמותה יכול להתבצע באמצעות העברה בנקאית, כך שניתן להעביר את הכסף באופן בטוח.
  • תרומה באמצעות המחאות – צ'קים מתקבלים על ידי מרבית העמותות ומאפשרים תרומה גם על ידי אנשים עם יכולת מוגבלת לתשלום באמצעות האינטרנט.
  • תרומת אמצעים פיזיים – עמותות מסוימות זקוקות לדברים שיש בכל בית כדי להעבירם לנזקקים. מדובר לרוב בתרומות של מוצרי מזון, בגדים, ריהוט וכולי.

גם התרומה הקטנה ביותר יכולה לעזור

חשבו על כך: אם כל אדם בישראל היה תורם רק עשרה שקלים לעמותה מסוימת, היא הייתה יכולה לזכות במיליוני שקלים. על עובדה זו מתבססות התרמות כמו בימי התרמה גדולים. גם אם נותנים תרומה לעמותה כלשהי של סכום פעוט, לפי היכולת הכלכלית, העמותה מרוויחה ויכולה להעניק סיוע רק יותר. כל תרומה היא משמעותית, מהקטנה עד הגדולה, ומאפשרת לגופים לסייע למי שצריך זאת.

This entry was posted in כללי. Bookmark the permalink.