012 מובייל שירות לקוחות

הנציגים של שירות הלקוחות של 012 מובייל יכולים לענות על כל שאלה, שאלות נפוצות או פניות אישיות. הנציגים עונים על שאלות של לקוחות קיימים של החברה ולשאלות של מתעניינים שרוצים להצטרף לשירותיה.

שאלות הנוגעות לחבילות

כל שאלה שמופנית אל מוקד שירות הלקוחות של 012 מובייל יכולה להיות רלוונטית ויכולה לעזור בבחירת החבילה הטובה ביותר למתקשרים. אמנם היום אין התחייבות להישאר תקופה ממושכת בחבילת תקשורת ואמנם אין חבילות התקשרות מורכבות ומסובכות, אבל ישנן כמה אפשרויות הצטרפות לשירותי החברה, כמה חבילות תקשורת וכל אחד יכול למצוא את החבילה הטובה לו ביותר. ביצירת קשר עם המוקד אפשר לקבל במקום אחד את כל המידע הנדרש על החבילות שהחברה מציעה.

למידע נוסף לחץ כאן – 012 מובייל שירות לקוחות

שאלות בנוגע לניוד מספר קיים או יצירת מספר חדש

מי שעוד לא נמנה עם לקוחות חברת 012 מובייל יכול להתקשר אל שירות הלקוחות של החברה ולברר פרטים על ניוד של המספר הקיים אלו או יצירת מספר חדש. בניוד נשמר המספר הקיים וביצירת מספר חדש בוחרים במספר שעוד לא השתמשו בו (או שהלקוח עוד לא השתמש בו). ביצירת קשר עם שירות הלקוחות של 012 מובייל אפשר גם לבחור מספר מבין מספרים זמינים ולנסות להתאים את המספר הנוח ביותר למתקשרים.

שאלות בנושא חשבוניות ללקוחות קיימים

לקוחות קיימים של החברה יכולים להעלות שאלות שונות הנוגעות לחשבוניות שלהם. בין השאלות יכולים המתקשרים לקבל מידע על פירוט החשבונית ולהבין ממה היא מורכבת והם יכולים לבצע שינוי של אמצעי התשלום או הכתובת שאליה מגיעה החשבונית שלהם. בפניה אל 012 מובייל אפשר לקבל מענה על שלל שאלות מנציגים מקצועיים.

This entry was posted in יעוץ סלולר. Bookmark the permalink.