מרכזיות טלפונים

מרכזיות טלפונים מהסוג IP

מרכזיות טלפונים מהסוג של IP הן המרכזיות המתקדמות ביותר והן משלבות את כל הפלאים הטכנולוגיים האחרונים בתחום התקשורת לנוחיות מלאה של המשתמשים בהן. מרכזיות אלה יתאימו כמובן גם לעסקים קטנים ובינוניים וכך גם לעסקים גדולים ולארגונים כלל ארציים. הפיתוח האחרון בתחום מרכזיות טלפונים העובדות בשיטת IP הוא מעבר לניהול בשיטת הענן, כלומר ללא הצורך ברכישת תוכנה יקרה, ואם צריך, גם מרחוק .

4 סוגים של מרכזיות IP החדשות

הסוג הראשון של מרכזיות IP הן מרכזיות אשר מותקנות פיזית בתוך החברה. הסוג השני נקרא IP-  CENTREX והן פועלות מרחוק. הסוג השלישי מספק את שירותי הטלפוניה השלמים על ידי ספק חיצוני. מרכזיות מסוג זה נקראות גם HOSTED PBX  והן מתאימות במיוחד לארגונים גדולים. הסוג האחרון הן מרכזיות אשר פועלות בשיטת ענן. הקמת מרכזיות מהסוג הזה עורכת כמה דקות בלבד ( ! ), ואיכות השיחות מושפעת כמובן מרוחב פס האינטרנט .

היתרונות שמציעות לכם מרכזיות IP

לא מומלץ היום אפילו לשקול רכישה של מרכזייה אשר אינה מרכזיית IP  וגם לא כדאי ליפול בקסמו של המחיר הזול, מכיוון שמרכזיות מהדור הישן לא יאפשרו את הניצול של הפוטנציאל המרבי שיש היום לתקשורת. יחד עם זאת חשוב להבין, כי חלק בלתי נפרד מתהליך הרכישה של מרכזיות טלפונים לעסקים מהסוג IP  הוא בחירת השרת והממשק האיכותיים עד כמה שמאפשר זאת התקציב של העסק או הארגון .

דגשים יסודיים בבחירת מרכזיות טלפונים IP

מכיוון שמרכזיות טלפונים IP משווקות היום על ידי כמה חברות מתחרות בארץ, את בחירת המרכזייה יש לעשות על פי השירות אשר מספקת החברה המשווקת, על פי המחיר ועל פי יכולת ההתאמה שלה לצורכי העסק. מכיוון שאין שוני פיזי או טכני רב בין המרכזיות אשר משווקות על ידי החברות המתחרות, בעת בחירת המרכזייה מומלץ גם לשים דגש על הנתונים השונים החשובים : כמו מרכיבי השירות, מחירו של חוזה השירות המוצע לכם לאורך זמן  ושיטת ההתאמה של המרכזייה לצורכי החברה לטווח ארוך .

This entry was posted in מרכזיות. Bookmark the permalink.