אדיר לפיד

אדיר לפיד – טיולים מדהימים בדרום אמריקה

דרום אמריקה היא יעד יוצא דופן לטיולים מאורגנים וטיולים פרטיים. יש מטיילים שבוחרים לטייל בטיול מאורגן משיקולי נוחות ויש אחרים שמעדיפים הדרכה פרטית ואינטימית יותר. דרום אמריקה מציעה תרבות ססגונית, נופים עוצרי נשימה, שפה צבעונית, הרבה סלסה והרבה שמחת חיים.

כדי להנות מדרום אמריקה כמו שצריך, מומלץ לטייל עם מדריך טיולים מקצועי ומוכשר כמו אדיר לפיד – מדריך ישראלי דובר ספרדית שפת אם, שביקר בדרום אמריקה עשרות פעמים במהלך חייו. מדריך טיולים כמו אדיר לפיד ישמח לקחת אתכם למקומות ייחודיים, מקומות אליהם תיירים לא מגיעים במסלול הרגיל. מסעדות מקומיות, מסלולי הליכה בטבע, נקודות תצפית מרוחקות וצפייה בטקסים דתיים מקומיים. מומלץ בחום!

תמונות בלתי נשכחות מקרנבל 2011 בריו

אדיר לפיד – טיולים בברזיל

ברזיל היא אחת המדינות המפורסמות בדרום אמריקה – כנראה בזכות הדומיננטיות בעולם הכדורגל העולמי. אחרי הכל, מדובר במשחק הפופולארי ביותר בעולם. אדיר לפיד חי בברזיל במהלך שנות ה-90 המאוחרות ומכיר כל פינת חמד בריו דה ז'נרו. מטיילים רבים בוחרים לטייל בברזיל דווקא בתקופת הקרנבל.

אם מדובר בתקופה הצבעונית ביותר אך צריך לזכור שבתקופה זו יש אינסוף תיירים בברזיל ובנוסף לכך רמת הפשיעה גבוהה יחסית. עם מדריך טוב כמו אדיר לפיד תוכלו להנות מברזיל לאורך כל עונות השנה. דווקא בעונות הפחות מתויירות, יפה במיוחד בברזיל. לדעת רבים, ברזיל היא נקודת חובה בדרום אמריקה.

אדיר לפיד – ארגנטינה ומפלי האיגוואסו

מי שמגיע לברזיל, יגיע בד"כ בהמשך לארגנטינה השכנה. מדובר בעוד מדינה מדהימה, אותנטית, שמושכת אליה מליוני מטיילים מרחבי העולם מדי שנה. בואנוס איירס הבירה היא עיר כל כך יפה ומיוחדת, עד שמטיילים רבים (כולל ישראלים) בוחרים להישאר בה מספר שבועות ברצף.

מי שיסע לארגנטינה עם אדיר לפיד, יוכל להגיע אל השכונות המיוחדות של בואנוס איירס, יוכל לרקוד קצת טנגו לעת ערב ואף לבקר בבתים של מקומיים. אין כמו הדרכה אישית במקום כזה.

אדיר לפיד – צ'ילה המושלגת

אדיר לפיד הוא מומחה גדול לצ'ילה. מטיילים רבים מתאהבים בצ'ילה בגלל הנופים הפסטורליים שלה. מדובר במדינה די מרוחקת מבחינה גיאוגרפית, קרה במיוחד במהלך השנה, ויפה בצורה יוצאת דופן. עם אדיר לפיד יהיה לכם קשה לפספס את הטבע הפראי.

בצ'ילה תראו נופים יוצאי דופן: אגמים ענקיים מרהיבים ביופיים, פסגות רומנטיות, קרחונים מתנפצים וכמובן מדבר מלח עצום בגודלו. ביקור בצ'ילה עם אדיר לפיד משלים את הביקור בארגנטינה וברזיל.

עוד כמה פרטים על אדיר לפיד

אדיר לפיד הינו מדריך קבוצות ותיק, המדריך טיולים מאורגנים וטיולים פרטיים לדרום אמריקה. מאז שנות ה-80 המאוחרות, אדיר לפיד מבקר תכופות בדרום אמריקה, ואף קשר קשרים ענפים עם גורמי תיירות מקומיים. טיול עם אדיר לפיד הוא חוויה מדהימה, שכן הוא יאפשר לכם להכיר את דרום אמריקה מן הזוית של המקומיים. מומלץ!

This entry was posted in טיולים. Bookmark the permalink.