בגדי ים

בגדי ים

בגד הים הוא פריט חובה בארונה של כל אישה ישראלית וזאת בשל הימות הקיץ החמים במדינתנו הקוראים לביקור בחוף הים או בבריכה. הדרך לבחירת בגד הים המושלם עבורך איננה קשה כלל אם תעקבי אחר הנחיות המדריך הזה.

שלב ראשון- בחירת גזרה

השלב הראשון ביותר שעלייך לדאוג לו הוא בחירת הגזרה וסגנון בגד הים המתאים והמחמי ביותר עבור גופך. ישנו מגוון רחב של גזרות בגדי ים– בגד ים שלם, בגד ים ברזילאי, ביקיני קלאסי והלהיט האחרון- בגד ים עם שרוולים ארוכים. נסי לפקוד את החנויות השונות על מנת לקבל מושג איזו גזרה תחמיא לך ביותר- גב פתוח יותר או פחות, ביקיני חושפני ו דווקא בגד ים שלם, גזרה גבוהה או נמוכה ועוד. כך תוכלי למקד את החיפוש שלך אחר בד הים אשר יחמיא ביותר לגזרת הגוף שלך.

שלב שני- בחירת סגנון

משבחרת את הגזרה האידיאלית, זה הזמן להתחיל לתור אחר הסגנון, הצבע, הבד והקישוטים על בגד הים. נסי לבחור בסגנון אשר יהלום את הסגנון האופנתי שלך, כך שלא יימאס לך ממנו מהר ולבחור דגם קלאסי לצד דגם קצת יותר נועז ופרוע על מנת להבטיח שיהיה לך בגד ים לכל אירוע אליו תידרשי להגיע בבגד ים.

שלב שלישי- רכישה

השלב השלישי והאחרון הוא רכישת בגד הים. אחרי שמצאת גזרה וסגנון המושלמים עבורך, חפשי אחר הדגם המבוקש בחנויות השונות ובצעי מעין סקר שוק. לעיתים את תמצאי כי אותו הדגם עולה פי כמה בחנות המותג בעוד שבחנות מוכרת פחות, תוכלי למצוא אותו במחיר אטרקטיבי בהרבה. בנוסף, במקרה ותרצי, תוכלי לפנות אל מעצבת ייעודית לבגדי ים אשר תתפור את הדגם המותאם לך במיוחד.

This entry was posted in בגדי ים. Bookmark the permalink.