הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים ללא ספק מסדרות לאנשים רבים חיים קלים יותר בעת מעבר דירה. הן יכולות לעזור לכם להעביר מספר פריטים או אפילו פריט בודד אחד, אך עם זאת חשוב לוודא שאתם מקבלים שירות מלא. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על הובלות קטנות כדי שהן באמת יעברו ללא בעיות.

האם אתם לבד בהובלה?

הובלות סטודנטים יכולות להיות פרטיות בשבילכם או שיצרפו את הפריטים שלכם לעוד לקוח. במה זה תלוי? זה בין היתר תלוי גם בסוג הפריט אך גם בלוח הזמנים של חברת ההובלות. לפעמים חברות הובלות ממתינות שהמשאית תתמלא ואז הן יספרו לכם מתי אפשר להוביל את הציוד כדי לקבל את המחיר המוזל. לפעמים החברה תהיה כל כך עמוסה שלא יהיה לה באמת אפשרות להובי לאת הפריט שלכם לבדו.

אלו שירותים נכללים בהובלה?

האם הובלות סטודנטים כוללות את כל השירותים כמו למשל שירותי אריזה או שירותי מנוף אם יש בו צורך? התשובה יכולה להיות שונה בין חברה לחברה וזה משהו שאתם חייבים לבדוק בסקר השוק. מה אפשר לעשות? קודם כל לשאול האם זה כלול ואם זה לא כלול, תשאלו כמה זה עולה. בצעו סקר שוק בין כמה חברות כי יכול להיות שיש חברות שיציעו לכם מחיר משתלם יותר לכל עסקת החבילה הזו.

שיהיה כלי רכב מתאים

בדרך כלל הובלות סטודנטים לא מתבצעות במשאית אלא ברכב קטן יותר. המשאית מיועדת להובלות גדולות במיוחד וזה לא עונה לדרישה של הובלות קטנות שכאלו. הובלות סטודנטים יכולות להתבצע בטנדר פתוח או בטנדר סגור וזה משמעותי מאוד בעיקר כאשר יש תקופות גשמים. כמו כן אם מדובר במשאית גדולה אתם כנראה לא לבד ואז יש סיכון גדול יותר לפריטים והמחיר צריך להיות זול יותר.

This entry was posted in הובלות. Bookmark the permalink.