הורוסקופ שבועי

הורוסקופ שבועי אולי נשמע לכם כמו כמה שורות מיותרות שאפשר פשוט לוותר עליהם, אך אנו דווקא מציעים לכם לקרוא. אולי זה נשמע לכם מיותר ואולי אפילו סתם מבלבל אך יש אנשים שיכולים ליהנות ממנו מאוד והוא אך יעזור להם בשגרת החיים. למי ולמה מומלץ לקרוא אותו וכיצד הוא יכול לעזור.

כולנו צריכים הכוונה שמימית

יש אנשים שתוהים מדוע הורוסקופ שבועי מצליח כל כך וכיצד אנשים רבים מאמינים שהוא מדבר בדיוק אליהם, למרות שהוא פונה למאות אלפי אנשים בו זמנית. למעשה יש רק 12 מזלות ולכן קצת לא ברור כיצד ההורוסקופ היומי יכול לקלוע בול אך זה בדיוק הרעיון של אמונה. באותה מידה אפשר לומר כיצד זה ייתכן שאלוהים דואג לכל האנשים שמתפללים עבורו אפילו כאשר יש תפילות סותרות והפוכות. כולם רוצים אמונה וכולם רוצים לדעת שמישהו שומר עליהם הרי הכוונה שמימית מרגיעה במיוחד.

הורוסקופ עוזר לקבל החלטות

מעבר לעובדה שהורוסקופ שבועי או יומי הם עניין של אמונה ושל הישענות על כוח שמימי, יכול להיות שההורוסקופ באמת יעזור לכם לקבל החלטות. בסופו של דבר לא תמיד זה משנה איזו החלטה תקבלו, כאשר הדבר החשוב ביותר הוא להישאר עם ההחלטה שקיבלתם וללכת עליה בכל מחיר. הורוסקופ יעזור לכם לקבל את ההחלטה הזו ולא משנה במה מדובר.

שגרה קבועה עם טקס הקריאה

הורוסקופ שבועי הוא למעשה סוג של טקס שגרתי. ממש כמו טקס שתיית הקפה שלכם בכל בוקר וממש כמו הטיול שאתם אוהבים לעשות בשבת, יהיה לכם קשה מאוד להתחיל את יום ראשון בלי לקרוא את ההורוסקופ היומי שאתם רגילים אליו כל כך. אפשר לומר שזו שגרה קבועה שהתפתחה ולא כל כך משנה אם היא נכונה או לא.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.