טרקטורים למכירה

טרקטורים הם פריט בלתי נפרד מעבודות החקלאות על היבטיהם השונים. כיוון שטרקטורים הם חלק בלתי נפרד מענפים רבים, ניתן למצוא לא מעט טרקטורים למכירה גם כחדשים וגם כיד שניה, כשחשוב לדעת כמובן לאיזה שימוש הם מיועדים ולאורך כמה שנים.


טרקטורים למכירה יד ראשונה

רכישת טרקטור חדש היא השקעה גדולה מאד אשר דורשת כספים רבים מצד אחד. מצד שני טרקטור חדש מגיע ללא כל פגעים וללא חששות מה הוא עבר לאורך השנים והאם יש לו תקלה רצינית או לא. רכישת טרקטור חדש למי שיש לו את האמצעים המתאימים לכך, יכולה להיות השקעה כדאית היות ובכל מקרה הטרקטור ישמש לצורך עבודה ומכאן הוא קריטי להכנסה עבור המשתמש בו.


טרקטורים למכירה יד שניה

לרוב האנשים אין את האמצעים לרכוש טרקטור מיד ראשונה ועל כן הם פונים לרכוש טרקטור משומש. הטרקטור הוא אמצעי עבודה אשר אמור להביא פרנסה למפעיל שלו ואין זה משנה האם הוא נוצץ או לא, כל שיש לעשות הוא לבחון שהוא אכן ברמת תחזוקה גבוהה.


יד ראשונה או שניה

טרקטורים למכירה כיד ראשונה או שניה היא בחירה של הרוכש כמובן ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות. טרקטורים למכירה חדשים נותנים יתרון בכך שידוע שהם לא נפגעו, הם עוד לא עברו תיקונים והביטחון הוא שהטרקטורים יעבדו עוד שנים רבות מבלי לעבור תיקונים מיוחדים. כיוון שהטרקטורים הם כלי עבודה, שיקול התחזוקה הוא שיקול משמעותי בבחירה בעת הרכישה. טרקטורים מיד שניה מתאימים לכל מי שמעוניין להחזיק בטרקטור אך אין לו את האמצעים לרכישת טרקטור חדש. כאשר הטרקטור עובר בדיקה בלתי אמצעית במכון המוסמך לכך שמאשר שהוא אכן ראוי למכירה, זוהי יכולה להיות רכישה כדאית מאד גם של טרקטור וגם של אמצעי עבודה ופרנסה.

 

This entry was posted in ציוד מכני הנדסי. Bookmark the permalink.