טרקטור Landini


טרקטור
Landini

חברת לנדיני, יצרנית טרקטור Landini, הטרקטור הכחול. ככל הנראה הדגמים של טרקטור Landini הם הנמכרים ביותר בארץ. החברה היא במקור חברה איטלקית וגם שם היא נחשבת למותג מוביל בתחום החקלאות. החברה מציעה לחקלאים מעל ל- 20 סדרות שונות של טרקטורים המגיעים בגדלים שונים ויכולים לשמש לשטחים חקלאיים פתוחים, מטעים צפופים ומשקים. אם אתם שוקלים איזה טרקטור Landini הכי מתאים לכם, תוכלו פשוט לברר עם החברה המוכרת מהם הדגמים שיש לה ובהתאם לרכוש את האחד המתאים לכם. אתם יכולים לרכוש טרקטור חדש או מיד שניה וליהנות ממנו לאורך שנים רבות.


רכישת טרקטור חדש

טרקטור Landini חדש יעניק לכם פתרון מושלם. אין זה משנה אם אתם מחפשים טרקטור שישמש אתכם לחקלאות, למשק או למטע, תוכלו למצוא פתרון מושלם. היתרון הגדול של רכישת טרקטור חדש הוא שאתם יודעים כי הוא לא עבר שום תקלה וכי עוד אף אחד לא נסע בו, אך כמובן שהוא יעלה יותר מאשר טרקטור מיד שנייה.


רכישת טרקטור משומש

טרקטור Landini משומש יכול להיות פתרון מושלם עבור צורך חקלאי, משקי או למטע. אם אתם מחפשים אחר טרקטור מיד שנייה, חברת לנדיני יכולה לתת לכם פתרון מושלם. הטרקטורים של החברה מיועדים לשנות עבודה רבות ולכן כל שעליכם לברר הוא כיצד טיפלו בטרקטור ושהוא ראוי לעבודה לה אתם נדרשים.


דגמי הטרקטור

ישנם מעל ל- 20 סדרות שונות של טרקטורים אותם מייצרת חברת לנדיני. אם אתם לא בטוחים איזה טרקטור הכי מתאים לצורך שלכם, תוכלו ליצור קשר עם חברת הייבוא והיא תשמח מאד להקשיב מהם הצרכים שלכם ולסייע לכם לבחור את הדגם המתאים. בהתאם לדגם תוכלו להחליט האם לרכוש טרקטור חדש או משומש.

This entry was posted in ציוד מכני הנדסי. Bookmark the permalink.