לינה בדרום

לינה בדרום יכולה להיות רומנטית הרבה יותר ממה שנראה לכם. אמנם לא מדובר על מלון חמישה כוכבים אך יש בנות שישמחו להיות באוהל לאור נרות ולראות את הכוכבים כאשר השמש שוקעת. עם זאת, יש עוד כמה אפשרויות אחרות ולא פחות טובות ללינה בדרום וזה הזמן לדבר על כולם לבחירה טובה.

לישון באוהל אפילו בחינם

אם אתם רוצים לישון בדרום בחינם אתם יכולים לעשות זאת אם יהיה לכם אוהל משלכם. אתם ממש לא צריכים לרכוש אוהל משלכם כי בטוח לבן משפחה, לחבר קרוב או סתם למכר מהפייסבוק יהיה אוהל להשאיל לכם. כך אם יכולים לישון לא רק בחינם אלא איפה שאתם רוצים כאשר יש אתרי קמפינג שיכולים להיות נהדרים ואפילו עם ברז מים במקומות שיש בהם הרבה פחות מטיילים.

לינה בדרום בחאן מאורגן

אם שמעתם על לינה בדרום באתר חינמי ולא כל כך אהבתם את מה שמצפה לכם, כי מדובר על אתר מבודד יחסית או שאין בו תשתית של מים, ואולי דווקא בגלל שאין בו הרבה מטיילים כי לדעתכם זה חסרון גדול, אתם יכולים להגיע לחאן. חאן בדרום יכול להציע לכם הרבה ויתר מרק שינה, הוא יכול להציע לכם ארוחות ערב מעניינות והוא גם יכול בסופו של דבר לכוון אתכם לכל מיני פעילויות ואפילו אטרקציות כמו למשל רכיבה על גמלים.

אפשר לישון במלון 5 כוכבים

מי אמר שלינה בדרום חייבת להיות קמפינג? נכון שעד כתה דיברנו רק על אפשרויות יחסית זולות בלינת שטח אך אם אתם רוצים להתפנק, מחכים לכם מלונות נהדרים עם נופים מהממים. יש מלונות נהדרים במצפה רמון, באילת ואתם יכולים למצוא גם אכסניות לא רעות בכלל בשדה בוקר וגם באזור באר שבע.

This entry was posted in tours & trips. Bookmark the permalink.