לינה בנגב

לינה בנגב- קסם המדבר

לינה בנגב מאפשרת, מלבד החיבור המדהים אל הטבע, ואל אווירת המדבר הקסום, גם היכרות עם אחד מחבלי הארץ המרתקים ביותר במדינת ישראל. הנגב, למוד הסטוריה, תרבות ופולקלור בדואי, מפתיע בגווניו הרבים, בסיפורים המרתקים, ואף באטרקציות שהוא מציע למבקרים בו.

לינה בנגב בלילה וטיול בנגב ביום

לנגב פנים רבות והוא מחולק לאזורים שהם הנגב המערבי, הצפוני והמזרחי. לכל אזור הקסם שלו, ואם יש לכם זמן פנוי, תוכלו לתור חלקים נרחבים ממנו וליהנות מהיופי וקסם של האזור הזה.

חוות לגידול תבלינים מיוחדים, חוות צאן המפיקות גבינות, יקבי בוטיק ועוד, הם חלק בלתי נפרד מהנגב. עוד מציע הנגב טיולים בג'יפים וטרקטורונים, עם דיונות ומכשולים האידיאליים לספורט אתגרי מסוג זה, בחלקים ממנו מאהלים בדואים רבים, המאפשרים ביקור באווירה אותנטית, עם ארוחה טובה, ואפילו רכיבה משעשעת על גמלים.

למגיעים לאזור שדה בוקר צפויה חוויה המשלבת תרבות, היסטוריה ואתגר גם יחד. בשדה בוקר מצוי הצריף הידוע של דוד בן גוריון, אשר נשמר בדיוק כפי שהיה בימי חייו, שם ניתן לצפות במעונו הצנוע, באורחות חייו, ובפריטים המעניינים שאסף.

עוד מציע האזור פעילויות אקסטרים לרוב, למחפשים עניין שובר שגרה. הפעילויות כוללות סנפלינג, מסלולי הליכה מאתגרים, קיר טיפוס המתנשא אל גובה של ששה מטרים, טיולי צפרות, טיולים בעקבות פריחת נרקיסים וחלמוניות ומה לא.

לינה בנגב- איפה

הנגב מציע אין סוף אפשרויות לינה, החל מאתרי קמפינג לחובבי הטבע גם בלילה, ועד לצימרים מפנקים ואיכותיים במיוחד. אמצעי הלינה באשר הם נוחים, מאובזרים, ומוסיפים לחוויית הנגב.

הפתעות בנגב

לינה בנגב מאפשרת הצצה לדברים שאולי לא ידענו אפילו על קיומם. למשל, בכביש הערבה ממש במרכזו, קיימת חוות אנטילופות תיירותית, שהוקמה בשנת 1985 על ידי קבוצה של מתיישבים שלמדו את התנאים הגאוגרפיים, ואילו בעלי חיים יתאימו לגידול במקום. אותה קבוצה ייבאה לארץ מיני זנים של אנטילופות מדרום אפריקה, וכיום, האנטילופות החשות ממש כמו בבית, והספיקו גם להתרבות, מסתובבות חופשות ברחבי החווה, והמקום הפתוח למבקרים, מרגיש ממש כמו ספארי בלב הערבה.

This entry was posted in טיולים. Bookmark the permalink.