מיסטיקה

אם אתם מתעניינים במיסטיקה ואתם רוצים לדעת עוד עלה נושא, ואולי אפילו להיכנס אליו עוד יותר עמוק, יש לנו כמה טיפים בשבילכם. זה הזמן להבין כיצד אפשר ללמוד ועבוד בתחום המסקרן הזה שנדמה שאין מעניין יותר ממנו.

תאהבו את מה שאתם עושים

לא משנה מה אתם עושים, כדי להיות טובים בו אתם חייבים לאהוב אותו. אפשר להגיד את זה גם על תואר, גם על עבודה ולמעשה על כל תחום אחר כולל מיסטיקה. אם אתם רוצים ללמוד מיסטיקה אתם יכולים לשלב את זה עם לימודים אחרים הרי אין תואר אקדמי במיסטיקה, אתם בך הכל לומדים מהאינטרנט וממיסטיקנים אחרים. עם זאת, חשוב שתהיו רציניים. לא מדובר בנושא פשוט ללמידה ואם לא תשקיעו אתם יכולים לבזבז זמן יקר מזמנכם בלא תועלת.

תהיו סבלניים ותלמדו כל הזמן

כשלומדים את תחום המיסטיקה ולא משנה באיזה דרך, אתם חייבים לגלות סבלנות. אם לא תגלו סבלנות אתם יכולים לפרוש מהר מאוד כי לא תראו קצב התקדמות. את מגמת השיפור תוכלו לראות רק כאשר תלמדו את התחום כמה חודשים לכל הפחות, וברוב המקרים כמה שנים. מדובר על תחום מעניין במיוחד אך אתם חייבים ללמוד בקצב שמתאים לכם וכמובן להבין את מה שאתם עושים, כי אם לא, לא תבינו את הנושאים הבאים.

לא הכל חומרי בעולם הזה

יש הרבה דברים שתצטרכו להפנים כאשר תלמדו על המיסטיקה ובוודאי כאשר תתעסקו בתחום. אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים להפנים כבר מההתחלה הוא שתחום זה רוחני לחלוטין. אל תחפשו הסברים מדעיים ואתם צריכים לשכוח מכל העולם החומרים שכבר לא יהיה רלוונטי כאשר אתם מבצעים תקשור או שאתם קרואים בקלפים. יש להתחבר למקומות אחרים שיעזרו לכם להבין טוב יותר את התחום.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.