נומרולוגית מומלצת

בכל מספר חבויה משמעות נסתרת

תהיתם פעם מה המשמעות של תאריך הלידה שלכם? הרי ודאי שאין זה מקרה שנולדתם דווקא ביום מסוים, בחודש מסוים בשנה ספציפית. הנומרולוגיה עוזרת לנו להבין טוב יותר את המספרים המרכיבים את תאריך הלידה שלנו. איך עושים את זה? נבהיר בעזרת דוגמא. נניח שאדם שנולד ב15 לאוגוסט, שנת 1985 מגיע לנומרולוגית מומלצת. היא תצרף את כל המספרים הללו יחד: 1 + 5 + 8 + 1+ 9 + 8  + 5 = 37. כעת, על ידי חיבור הספרות נקבל מספר אחד: 3 + 7 = 10, 1+ 0 = 1. אנשים שמספרם שווה ל-1, מתאפיינים בחלוציות, מנהיגות אמביציה וביטחון עצמי. מסיבה זו, תמליץ נומרולוגית מומלצת לאדם שנולד בתאריך שהזכרנו להתקדם ולנסות להצליח בחיים כמה שהוא רוצה ויכול, מתוך זהירות יתרה לא להשניא עצמו על סובביו ולנהוג בסבלנות ורוגע מקסימליים כלפי האנשים הקרובים לו.

כיצד ניתן לקבל פרשנות נומרולוגית?

כיום, בעידן המודרני, הנומרולוגיה נעשתה נגישה מאי פעם לכל אחד דרך האינטרנט. אתרים רבים מציעים שירות של פרשנות נומרולוגית וכל שעליכם לעשות הוא להכניס את תאריך הלידה שלכם או תאריכים נוספים המשמעותיים עבורכם, ולגלות מה המספרים אומרים עליכם ומה המספרים אומרים לכם. בנוסף, ביכולתכם לפנות באופן אישי אל נומרולוגית מומלצת ולקבל ייעוץ אישי ומעמיק יותר בנושאים הללו.

נומרולוגיה היא התורה של העבר של ההווה ושל העתיד

אם נרצה לסכם את מהותה של הנומרולוגיה במשפט אחד, נאמר כי הנומרולוגיה מאפשרת לפרש בעזרת מספרי העבר את סכנות והזדמנויות ההווה ואת סיכויי העתיד. אם גם אתם רוצים להבין מה המשמעות של המספרים המרכיבים את חייכם- פנו לנומרולוגית מומלצת ותנו לתורה העתיקה להגיד לכם את דברה.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.