פירנאים

פירנאים – אי של טבע בין ספרד לצרפת

פירנאים – רכס ההרים השוכן בין ספרד לצרפת, כשבתוכו נמצאת גם הנסיכות העצמאית אנדורה. רכס הרים זה הוא אחד המקומות היפים ביותר ביבשת אירופה לטיולי טבע. ברכס הפירנאים תוכלו למצוא הרים גבוהים, אגמים ציוריים, יערות, ואדיות וקניונים, נהרות זורמים ופלגי מים יפיפיים. אם אתם מחפשים לטייל באזור טבעי מקסים ורחב ידיים, במזג אויר מצויין ובמחיר שווה לכל נפש – הפירנאים הם בדיוק המקום הנכון עבורכם.

 

פירנאים – כל סוגי טיולי הטבע

הטבע הנגלה בהרי הפירנאים מזמין כל אחד לטייל בהם באופן שנוח לו. ישנם מסלולים מיוחדים לטיולי ג'יפים מסעירים, מסלולי הליכה המותאמים לטיולים רגליים של עד כמה ימים וכן טיולים יומיים למשפחות במכוניות.

בנוסף לטבע השופע, הפירנאים משופעים בעיירות ציוריות המאוכלסות בתושבים מסבירי פנים היודעים לבשל אוכל קטלוני משובח ולעשות יין מקומי מדהים. חברו את כל אלה ביחד וקיבלתם חופשה חלומית באזור קסום היכול לספק לכם חוויות וריגושים לימים ארוכים, חוויות שסביר להניח שיישארו אתכם למשך כל חייכם.

ברכס הרי פירנאים, בנוסף לנוף ולישובים הציוריים ניתן למצוא גם אטרקציות רבות לאוהבי האתגרים. שייט רפטינג בנהר המתאים גם למשפחות או פארק חבלים ענק שבו "מתעופפים" בין עצים גבוהים על אומגות וחבלים ארוכים וכדומה, הם רק טעימה קטנה מהאטרקציות הרבות שמציע לכם חבל ארץ מופלא זה.

פירנאים – מקומות שאסור להחמיץ

הפירנאים משופעים במקומות שאסור פשוט להחמיץ אותם בעת ביקור באזור. שמורת המים המנשבים (איגואסטורטס) שבה הרי גרניט גבוהים ומרשימים, מעברי הרים מפותלים, שפע של אגמים יפיפיים, וכן עמקים, יערות ומעיינות. האגם המוכר ביותר באזור זה הוא אגם סנט מאוריסי שבאזורו ניתן לראות בין היתר גם עדרי צבאים. אתר טבע נוסף הוא קניון אניסקולו על צוקיו הנישאים מעלה מעלה, שבמרכזו זורם לו נהר וכן עמק האראן, שמורת אורדסה ואגמי אנדורה השוכנים בגובה של 2.5 ק"מ.

הפירנאים הם משרשרות ההרים המוכרות ביותר בעולם, ועם זאת לעולם לא תחדלו מלמצוא בהם מקומות חדשים ואטרקציות טבעיות מקסימות כדי לתור ולטייל בהן.

This entry was posted in טיולים. Bookmark the permalink.