צילום היריון

אם יצא לך להסתכל בפייסבוק לאחרונה תוכלי לראות תופעה שהחלה להתפשט שם כמו אש בשדה קוצים – צילום היריון. יותר ויותר נשים החלו להצטלם במהלך ההיריון שלהן. בחלק מהתמונות מצולמות רק האישה ובחלקן מופיע גם עם הבעל. צילום היריון הינו צילום מאוד רגיש ועל מנת להצליח ליצור את התמונות היפות ביותר יש צורך בצלמת היריון מנוסה ומקצועית, שתוכל להבין את מה שאת עוברת ולתת לך להרגיש הכי נוח בעולם.

צילום היריון –מזכרת לכל החיים

נתחיל מזה שצילום היריון הינו מזכרת שתלווה אותך כל חייך. גם בעוד 20 שנה תוכלי להסתכל על תמונות ההיריון שלך בערגה ונוסטלגיה כאילו הן צולמו אתמול, וזה גם סוד קסמן הגדול. הרבה נשים אינן מרגישות בנוח עם הבטן המתעגלת והגוף המוצף בהורמונים.  החוכמה של צלמת ההיריון הוא להרגיע את האישה המצולמת ולאפשר לה להיפתח ולהרגיש נינוחה מול המצלמות.

צילום היריון שונה מצילום בוק רגיל. מעבר לעובדה שלמצולמת ברוב הפעמים אין ניסיון קודם בצילומים, צריך לזכור שמדובר על צילום מאוד פרטי ואינטימי. זה לא מובן מאליו שאישה תאפשר למישהי לצלם אותה תוך כדי ההיריון ולכן על הצלמת לייצר אמון ותחושת ביטחון.

צילום היריון – אמנותי ויפה

אנחנו חיים בעידון בו כל רגע מישהו מעלה תמונה אחרת לפייסבוק. זה לא מקרי שאנחנו נתקלים בהרבה תמונות היריון של נשים בפייסבוק. הפייסבוק הוא אמצעי נהדר להראות את התמונות למשפחה הרחוקה ולחברים ולחברות. אף אחת לא רוצה להעלות תמונות שלא תחמיא לה, בטח ובטח תמונות היריון, ולכן על מנת שהתמונות ייצאו לשביעות רצונך מומלץ מאוד לבחור בצלמת בעלת מוניטין וניסיון בתחום צילום ההיריון.

כל מה שעלייך לעשות זה פשוט להיכנס לאינטרנט ולחפש צילום היריון.  ברגע זה ייפתחו בפנייך הרבה מאוד אפשרויות של צלמי היריון ואת תצטרכי לבחור. הדבר החשוב ביותר בבחירת צלמת ההיריון שלך, מלבד הניסיון, הוא תיק העבודות. בתיק העבודות תוכלי גם לקבל רעיונות לצילום שלך: האם את רוצה משהו שמרני, אמנותי או אולי דווקא סקסי, וכמובן תוכלי לראות האם סגנון הצילום של הצלמת מתאים לך.

צילום היריון – לא לפחד!

בסופו של דבר צילום היריון יפה הינו אחד הדברים היפים ביותר שיכולה המצלמה לתפוס.  צילום שמעביר את תחושת ההיריון בצורה נקייה וסקסית הינו ללא ספק אחד הדברים המרגשים ביותר. בהצלחה!

This entry was posted in צילום. Bookmark the permalink.