קוראת בקלפים

רוצים למצוא קוראת בקלפים שמבינה אתכם? כזו שעוזרת לכם להבין מה שאתם צריכים להבין? כזו שלא תרגישו שאתם סתם משלמים לה? הנה מדריך שיסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מציאת קרואת בקלפים מקצועית ואמינה וכמובן סדרך הסינון הנכון של האפשרויות הפחות טובות.

כיצד נמצא קוראת בקלפים?

כדי למצוא קוראת בקלפים אתם צריכים לחפש באינטרנט. אפשר גם לשאול מכרים ובני משפחה אך הסיכוי שהם יכירו אחת נמוך מאוד. אמנם תחום המיסטיקה מעניין מאוד וכולם מכירים אותו אך לא הרבה אנשים נעזרים בו בחייהם וזה יכול ליצור בעיה גדולה מאוד של חוסר אמינות גם כאשר תמצאו כמה אפשרויות. השלב הראשון הוא לא לסנן את התוצאות של הקוראות בקלפים אלא פשוט לגבש רשימה שלהן, ורצוי כאלו שנמצאו באזור מגורכם שנגיש עבורכם.

כיצד נסנן את קוראות הקלפים?

אחרי שתמצאו קוראות בקלפים תוכלו לבצע סקר שוק ולזהות מי מהן תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. ראשית, קוראת בקלפים צריכה להיות מנוסה. אם תבחרו בקוראת בקלפים ללא ניסיון לא תדעו איזה מפגש יצפה לכם. יכול להיות שבסופו של דבר תרגישו שהיא סתם בזבזה לכם את הזמן ואת הכסף ולא יצאתם עם שום ערך מוסף מהפגישה. סננו קוראות בקלפים שאין עליהן מספיק מידע, כאלו שלא נשמעות לכן אמינות כי אין עליהן המלצות. כמו כן, שיחת טלפון תעזור לכם להבין טוב יותר מה הרושם שהיא יוצרת.

מה נוכל לשאול אותה?

אחרי שמצאתם קוראת בקלפים שנשמעת לכם טובה, הגיע הזמן לנסות להבין כיצד בדיוק היא יכולה לעזור לכם. יכול להיות שאתם חוששים לשאול אותה חלק מהשאלות ויכול להיות שאתם פשוט לא מבינים כיצד לנסח אותן. אתם צריכים לזכור שקוראת בקלפים עוזרת לכם להבין את עצמכם, תוכלו להרגיש איתה פתוחים ויש לדבר בכנות על הכל.

This entry was posted in מיסטיקה. Bookmark the permalink.