שולחן ישיבות

שולחן ישיבות הינו אחד המקומות האסטרטגיים בכל משרד. סביב שולחן מתקיימות ישיבות המשרד, מארחים לקוחות, מגבשים אסטרטגיה ועוד. בדיוק מסיבה זו, עליכם להשקיע מחשבה רבה בבחירת שולחן הישיבות שלכם.

כאשר אתם הולכים לבחור את שולחן הישיבות שלכם עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים מרכזיים כמו: פונקציונאליות, נוחות ועיצוב.

שולחן ישיבות – פונקציונאלית

הפרמטר הראשון הוא פונקציונאלי לחלוטין. מה זה פונקציונאלי? פונקציונאלי מבטא את המטרה לשמה אתם קונים שולחן ישיבות – כמה אנשים אתם במשרד? מה הגודל של חדר הישיבות? האם אתם רוצים שולחן נפתח (למקרה של ישיבות רבות משתתפים)?

אלו הן שאלות שעליכם לשאול את עצמכם לפני שאתם רוכשים שולחן ישיבות. אתם הרי לא רוצים לרכוש שולחן ואז לגלות שהגודל שלו לא מתאים או קטן מידי.

שולחן ישיבות – נוחות

הפרמטר השני ברכישת ריהוט משרדי כשולחן ישיבות מדבר על נוחות. אתם הולכים לשבת סביב השולחן לא מעט שעות ולכן חשוב מאוד השולחן יהיה נוח, כזה שניתן לכתוב עליו בלי לשבור את הגב. כאשר אתם בודקים שולחנות, נסו לדמות את המצב האמיתי, שבו ליד השולחן, חושו אותו ואז קבלו את ההחלטה. שולחן ישיבות, ויהיה זה השולחן היפה בעולם, אם הוא לא יהיה נוח לכם לא שווה כלום!

שולחן ישיבות – עיצוב

הפרמטר השלישי שיעזור לכם לבחור שולחן ישיבות המתאים לכם ביותר הוא העיצוב שלו. החכמה בבחירה נכונה של שולחן היא להתאים את עיצוב השולחן לחלל החדר. אם חלל החדר משדר אווירת היי-טק, אזי שולחן הישיבות צריך להתאים לו ולהמשיך את הקו, אם חלל הישיבות דווקא משדר משהו יותר "מיושב", אזי על שולחן הישיבות יהיה להתאים לעיצוב הזה וכו'.

בחירה נכונה של עיצוב השולחן יכולה להיות משמעותית מאוד. הרושם הראשוני קובע ביותר, כאשר אתם מכנסים ישיבה עם לקוחות מבחוץ, הדבר הראשון אליו הם ישיבו לב יהיה לאופן בו השולחן מעוצב. ולכן,חשוב מאוד לשמור על קו אחיד עם העיצוב של חלל החדר ולא לשבור אותו.
שולחן ישיבות – הבחירה המושלמת

שולחן הישיבות המושלם עבורכם ישלב את שלושת הפרמטרים הנ"ל: פונקציונאליות, נוחות ועיצוב מתאים. מובן שגם לתקציב שיש לכם על מנת להשקיע ברכישת שולחן ישיבות יש משקל רב. בסופו של דבר אתם תהיו אלו שישבו מסביב לשולחן ולכן הבחירה היא שלכם. תעזרו בשלושת הפרמטרים ואין ספק שתוכלו לבחור נכון.

This entry was posted in ריהוט משרדי מומלץ. Bookmark the permalink.