012 מובייל שירות לקוחות טלפון

פניה אל מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של 012 מובייל תתבצע על ידכם בין אם אתם לקוחות החברה ובין אם אתם חושבים להצטרף אל השירותים שלה. נציגי החברה יכולים לענות לכם על שאלות שונות בשפה שנוח לכם לשוחח בה בשעות שנוח לכם להעלות את הפניה שלכם כאשר אתם יכולים ליהנות מנציגים מקצועיים.

עם אלו שאלות אתם יכולים לפנות אל החברה

ישנן שאלות שונות שאתם יכולים להפנות אל מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של 012 מובייל. בין השאלות אתם יכולים לברר מה המסלולים השונים של החברה, לשנות את המסלול הקיים שלכם, לברר מה המשמעות של יציאה עם המכשיר הקיים שלכם לחו"ל ועוד. אם אתם עוד לא נמנים עם לקוחות החברה אתם יכולים לפנות אליה כדי לבצע ניוד של המספר הקיים שלכם או כדי ליצור מספר חדש תחת שירות של החברה. הנציגים של החברה ישמחו מאד לסייע לכם בכל דרך שתרצו.

למידע נוסף לחץ כאן – 012 מובייל שירות לקוחות טלפון

באלו שפות תוכלו לפנות אל החברה

לחברת 012 מובייל שירות לקוחות טלפוני אשר יכול לתת לכם מענה בשפה שנוחה לכם. אם אתם לא דוברי עברית או אם אתם מעדיפים לקבל את השירות בשפה אחרת מהשפה שאתם דוברים אותה, תוכלו לפנות אל החברה ולקבל את השירות הטוב ביותר לו אתם יכולים לצפות. חשוב לציין כי כל הנציגים של החברה עוברים הכשרה ומתמחים במענה לשאלות השונות ולכן אתם יכולים לקבל את השרות שמגיע לכם בשפה הנוחה ביותר.

מתי השירות של החברה עובד

השירות של החברה עובד משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב. פניה אל מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של 012 מובייל יכולה להתבצע בשעות הנוחות ביותר עבורכם. אתם יכולים לפנות אל החברה עם כל שאלה שנוחה לכם ובשעות הנוחות שלכם.

This entry was posted in טכנולוגיה. Bookmark the permalink.