דנה תדמור

דנה תדמור – השקעות נדל"ן בקנדה

חברת ההשקעות של דנה תדמור החלה את פעילותה בישראל אך הצליחה למנף את הצלחתה ולחדור לשוקי נדל"ן נוספים ברחבי העולם. עיקר השקעותיה כיום מכוונות לנדל"ן מניב וליזמות בקנדה וזאת מכיוון שכלכלתה וממשלתה של קנדה יוצרות מצע אטרקטיבי להשקעות נדל"ן זרות במדינתן. בו זמנית מנהלת דנה תדמור גם תהליכי השקעה בארה"ב אשר מראה סימני התאוששות מן הפגיעה הכלכלית שהתרחשה ב – 2008.

נדל"ן מניב בקנדה

קנדה הינה המדינה השנייה בגודלה בעולם אשר מאכלסת מספר רב של אזרחים ברצועת שטח מצומצמת ביחס לגודלה. כמו כן המדינה מדורגת במקומות הראשונים מבחינת איכות חיים וכלכלתה מראה סימני צמיחה עקביים ואינפלציה נמוכה. הניסיון הרב של דנה תדמור בהשקעות בקנדה הוביל למספר הצלחות מרשים בהשקעות בנדל"ן מניב, ביניהם בניין זלרס – בניין מסחרי של רשת קמעונאות מפורסמת, בניין משטרת מחוז אונטריו – אשר נבנה במיוחד עבור המשטרה והוביל לחתימה על חוזה ארוך טווח, בניין משרד איכות הסביבה – בניין אשר הושכר לממשלת קנדה ובניין שופרס – בניין אשר הושכר למטרת עסקים ומגורים, ומצליח לשמור על תפוסה מלאה, כמו כן הושכר גם לשני דיירי עוגן מסחריים.

יזמות נדל"ן בארה"ב

לאחר ניתוח מקיף של כל הנתונים הכלכליים מצאה דנה תדמור לנכון להתחיל להשקיע בנכסים בארה"ב, באזורים מסוימים בלבד. כיום מגייסת תדמור הון להשקעה במרכז מסחרי בקליפורניה אשר צפוי להכניס רווחים נאים.

This entry was posted in המגזר העסקי. Bookmark the permalink.