פאונדרס

פאונדרס – השקעות בוטיק עם תשואות גבוהות

חברת פאונדרס הותיקה מתמחה בהשקעות בנדל"ן מניב ויזמות פרויקטים. פאונדרס אומנם חברת השקעות ישראלית אך הפעילות שלה גלובאלית ומתפרשת על מדינות שונות בעולם. הניסיון הרב שלה בשווקי הנדל"ן השונים מקנה לחברת פאונדרס, בין היתר, יתרון רב באיתור נכסים בעלי פוטנציאל תשואה גבוה וזיהוי נקודות כניסה ויציאה אופטימאליות בכל פרויקט.

פאונדרס – השקעות בנדל"ן מניב

נדל"ן מניב הינו נדל"ן המיועד להשכרה, בין אם מדובר על שוכרים מסחריים, שוכרים ממשלתיים או על שוכרים פרטיים למטרת מגורים. פאונדרס מגייסת הון להשקעה בנדל"ן מניב והתשואה המתקבלת היא למעשה דמי השכירות של השוכרים.

אבני יסוד בהשקעה בנדל"ן מניב

בראש ובראשונה בוחנת פאונדרס את ההיבטים הכלכליים השונים של אותו יעד ואת הגורמים אשר משפיעים על הכלכלה- שיעורי צמיחה, שיעורי אבטלה, אינפלציה, יציבות הממשלה ומדיניותה לגבי השקעות זרות, תעשיות עיקריות, פיתוח עכשווי ועוד. בשלב הבא נבחנת איכות השוכרים- שוכרים איכותיים אשר יש באפשרותם את היכולת לחתום על חוזה ארוך טווח, מעלים את ערך הנכס ומבטיחים תשואה מלאה ורציפה לזמן ממושך.

בחינת הנכס

פאונדרס תיתן עדיפות לנכסים בעלי יכולת להתגמש ולהתפתח לפי רצון השוכרים. כלומר מבנים עם אפשרות להרחבה או שינויים פנימיים יותאמו בקלות לצרכים השונים של המשכיר או בעתיד בעת מכירת הנכס יותאמו לצרכי הרוכשים. כמו כן תינתן עדיפות לנכסים באזורי בהם הפיתוח מואץ והביקוש גדל או באזורים בהם הביקוש גבוה לאורך זמן.

 

This entry was posted in נדל"ן. Bookmark the permalink.